KURS TAŃCA KRAKÓW

Warsztaty West Coast Swing - 1.09 soboty 14:00 do 17:00

ROZPOCZĘCIE I CZAS TRWANIA
Sobota 2018-09-01 godz. 14:00
Czas trwania pojedynczych zajęć: 3h
Ilość zajęć: 1

TERMINY WSZYSTKICH SPOTKAŃ
1. Sobota 2018-09-01 godz. 14:00

ODPŁATNOŚĆ
Cena kursu 50 zł od osoby.

OPIS KURSU
West Coast Swing to taniec, którego popularność w ostatnim okresie nieprzerwanie rośnie. Krokami WCS można zatańczyć do każdej muzyki. W tańcu bardzo ważne jest tzw. "connection", partnerowanie, prowadzenie i interpretacja muzyki. West Coast Swing służy do zabawy muzyką, najbardziej ciekawe i widowiskowe bywają improwizacje a nie wyuczone od początku do końca układy. Ze względu na charakter tańca podczas kursu stosujemy częste zmiany w parach - rotację partnerów/partnerek.

Jednodniowe warsztaty West Coast Swing adresowane są do osób początkujących. Dowiemy się co to jest connection, na czym polega partnerowanie, jakie są sposoby rozliczania kroków. Poznamy również podstawowe figury, które połączone w proste kombinacje pozwolą spróbować swoich sił już na najbliższej imprezie. Chcesz się dowiedzieć czym to się je i czy West Coast Swing jest dla Ciebie - musisz się pojawić na zajęciach.

ZAPISY
WOLNE MIEJSCA - na kurs przyjmujemy zarówno pary jak i singli. Osoby, które zapisują się w parach mogą tańczyć cały czas ze sobą, nie wymuszamy zmian. Pozostałych uczestników dobieramy w stałe pary lub dokonujemy rotacji wśród osób, które zapisały się na zajęcia same.
Zapisy na zajęcia poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY na naszej stronie.

Przejdź do: GRAFIK WSZYSTKICH ZAJĘĆ