Kursy Tańca

Kurs tańca online. Nauka tańca przez Internet. Nauka tańca online

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca

Akademia Tańca AT
ul. Topolowa 22
31-506 Kraków

tel. 500 800 464
taniec@naukatanca.com


  NEWSLETTER
  Podaj swój adres e-mail:
  

  Nauka Online

GALERIA    WARTO?    CENNIK       NOWE KURSY    ZAPISY

NAUKA TAŃCA PRZEZ INTERNET

Taniec Online - Nauka tańca online

Jednym ze sposobów nauki tańca, o których szerzej mowa jest w lekcjach tańca jest samodzielna nauka tańca "Taniec Online". Wiadomo, że w sieci internet znaleźć można prawie wszystko, również opisy kroków, krótkie filmy instruktażowe oraz całkiem sporo propozycji zakupu kaset wideo, które pomogą opanowć taniec w domu.

Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że tego typu wydawnictwa mogą pełnić tylko i wyłącznie rolę pomocniczą, nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z instruktorem, który na bieżąco koryguje popełniane przez uczących się błędy.

Owszem, kasety wideo mogą nam pomóc opanować kroki podstawowe, ale żeby ocenić czy tańczymy w rytmie, czy nasze ruchy są prawidłowe, gdzie tkwi przyczyna tego, że nam się źle tańczy - do tego wszystkiego niezbędny jest instruktor tańca.

Mimo wszystko, aby ułatwić start wszystkim tym, którzy przygodę z tańcem chcieliby rozpocząć samodzielnie poniżej załączone zostały linki do stron, które w nauce tańca mogą być pomocne. Zdecydowana większość materiałów prezentowana jest w języku angielskim.


Przykładowe linki do tańca online:


    Podstawy taneczne - garść podstawowych informacji
    Walc Angielski - jak tańczyć walca angielskiego
    Foxtrot - podstawy o tańcu
    Walc angielski - obrót w lewo [Film]


 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW