Formacja Discofox

By | 25 października 2013

Uruchamiamy Formację Tańca Discofox, do której zapraszamy wszystkie osoby, którym zależy nie tylko na nauce nowych figur i doskonaleniu techniki, ale również lub przede wszystkim na dobrej zabawie.

Uczestnicy

Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkie osoby, które kontakt z tańcem Discofox już miały, wymagane ukończenie minimum 1-2 stopni kursu.

Zajęcia

Z zajęciami grupy startujemy 7.11 w czwartek o godz. 21:00. Można przyjść już na godz. 20:00 na zajęcia grupy Discofox Hobby, aby się troszkę rozgrzać ;). Obecnie planujemy stały termin zajęć w czwartki 21:00-22:00, dodatkowo minimum raz w miesiącu będziemy spotykać się na dodatkowych warsztatach tańca w soboty.

Cel

Przygotowywanie wspólnych choreografii dla Formacji lub Teamów (różnice w nazewnictwie w zależności od ilości par) gdzie wszystkie pary tańczą synchronicznie wszystkie figury lub wspólnie kreślą na parkiecie określony rysunek z wymianą partnerek/partnerów lub bez.

Prościej mówiąc kilka/kilkanaście par tańczy wspólnie do przygotowanej muzyki choreografię trochę na zasadzie jak w salsie rueda de casino.

To nie boli 😉

Zapraszamy do udziału w zajęciach, przyjdźcie, zobaczcie, spróbujcie. Spodoba się to zostaniecie, nie spodoba się to… nie ma takiej opcji. Jest to niewątpliwa nowość na naszym rynku, jeszcze nikt tego w Polsce nie robił więc – bądźcie tymi pierwszymi 😉