Kursy tańca Discofox Kraków

By | 17 grudnia 2014

Akademia Tańca AT założona została w Krakowie i od wielu już lat w ofercie posiada kursy tańca Discofox Kraków. Taniec znany jest również pod nazwami Hustle, dwa na jeden, 2 na 1, taniec weselny, taniec imprezowy, taniec użytkowy czy też discotep.

Nasi instruktorzy nieustannie dbają o poszerzanie swej wiedzy tanecznej uczestnicząc we wszystkich liczących się warsztatach Discofox w Europie, a wśród szkoleniowców u których się doskonalą można wyliczyć takie osoby jak: Walter Schmidt, Dirk i Anke Mettler, Mario Spindler i Stefanie Langer, Sven Reichelt, Mario Dressler, Klaus Lustig i Juliane GloBner, Frank i Kerstin Becker, Mario Reisch i Yulca, Sascha Oltmann i Carmen Anica Wenzel, Manfred i Karoline Rubner, Michele Fricchione i Iris Tresch, Stephan Guttenberg i Maike Sage, Sergey Ivanov (trener obecnych mistrzów świata pary Stanislav Fursov i Ekaterina Simonova), Harry Hagen, Martina Mroczek i Andreas Krug, Daric Lion i Sarah Zumbrunnen, Beatrix Leibfried i Claus Wolfer, HP&Steffi Hans-Peter Stephanie Reinhardt.

Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wysoki poziom prowadzonych zajęć bez względu na to czy są to kursy tańca dwa na jeden czy też lekcje indywidualne podczas których uczony jest taniec użytkowy. Nauka tańca adresowana jest zarówno dla par jak i osób pojedynczych. Dla singli zapewniamy partnerki lub partnera, jest też możliwość ćwiczenia z instruktorką czy instruktorem.

Szkoła tańca AT organizuje również warsztaty tańca Discofox, a także bierze czynny udział w popularyzacji Discofox w Polsce. Dzięki naszym staraniom taniec ten pojawił się po raz pierwszy na Krajowych Mistrzostwach IDO w 2010 roku w Tarnowie Podgórnym, a także w kolejnych latach 2011 w Lublinie, w 2012 roku w Jędrzejowie i w 2013 w Zagnańsku oraz w 2014 roku w Przemyślu. Szkolone przez nich pary nie tylko zdobywały nieprzerwanie pierwsze miejsca na KM IDO od 2010 do 2014 roku, ale też odniosły duże sukcesy na arenie międzynarodowej podczas World Latino and Special Couple dance Festival w Libercu, Mistrzostw Świata w Discofox w Solingen i Olimpiadzie Tanecznej w Moskwie, a także zdobyły tytuły V-ce Mistrzów Europy i Mistrzów Świata w 2012 roku w kategorii juniorów.

Aktualne terminy kursów można znaleźć na naszej stronie w grafiku zajęć.