Szkoła Tańca Kraków

By | 8 marca 2014

Szkoła tańca Kraków – Akademia Tańca AT została założona w 1992 roku i od tego czasu z powodzeniem prowadzi zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych. Bogata oferta zajęć obejmuje zarówno indywidualne lekcja tańca dla narzeczonych Pierwszy Taniec, jak również kursy tańca użytkowego Discofox (dwa na jeden), West Coast Swing, tańca towarzyskiego.

szkoła tańca Kraków

Jedynym z ważniejszych kryteriów, którym zwykle kierujemy się przy wyborze szkoły tańca w Krakowie jest jej lokalizacja, duże znaczenie ma, w której dzielnicy działa szkoła, czy jest to Krowodrza, Nowa Huta, Śródmieście, Podgórze, Dębniki, Ruczaj, Bieżanów czy Prokocim. W zależności od miejsca zamieszkania inni wolą położenie w dzielnicach takich jak Czyżyny, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Biały lub Bronowice.

Oczywiście teoretycznie Akademia Tańca, w której się uczymy może posiadać sale taneczne w dowolnym miejscu, ale ze względu na komunikację bardzo często poszukujemy takiego Studia Tańca, by dojazd był możliwie szybki i bez przesiadek z takich ulic jak 29 listopada, Wadowicka, Długa, Lea, Lubicz, Wielicka, Karmelicka, Zakopiańska, Racławicka, Kazimierza Wielkiego.

Akademia Tańca AT prowadzi zajęcia w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca PKP i PKS w Krakowie – ulica Topolowa 22 – dzięki czemu bez względu na to z jakiego rejonu Krakowa dojeżdżamy znajdziemy zawsze bogaty wybór tramwajów czy autobusów, aby szybko dotrzeć na zajęcia taneczne. Również osoby podróżujące samochodem nie będą miały problemów, aby dotrzeć do szkoły, jak również w jej bezpośrednim sąsiedztwie zaparkować swój pojazd.

Zapraszamy z zapoznaniem się z bogatym grafikiem obejmującym prywatne lekcje tańca, kursy tańca i warsztaty taneczne.