VIII Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Discofox

By | 24 czerwca 2015

Zapraszamy na VIII Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Discofox w Murzasichle koło Zakopanego. 3 x NAJ = NAJstarsza, NAJwiększa, NAJlepsza tego typu impreza w Polsce.

taniec użytkowy
Discofox na wszystkich poziomach zaawansowania – od całkiem początkujących, poprzez osoby zaawansowane, a na tancerzach turniejowych i instruktorach tańca skończywszy. Jeśli taniec użytkowy „dwa na jeden” nie jest Ci obojętny i chcesz poprawić technikę, poznać nowe figury, zasady i reguły Discofox w wersji turniejowej – nie może Cię na tych warsztatach zabraknąć.

KIEDY
Rozpoczęcie: piątek 2.10.2015 godz. 19:00
Zakończenie: niedziela 4.10.2015 godz. 15:00

MIEJSCE
Ośrodek Wczasowy Zbójnik
34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 10b

murzasichle1 murzasichle2

O WARSZTATACH

 • warsztaty adresowane zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych
 • łącznie aż 4 profesjonalnie przygotowane sale taneczne z lustrami
 • od podstaw do mistrzostwa – ćwiczenia techniki, figury, zaawansowane kombinacje i choreografie
 • atrakcyjna lokalizacja Murzasichle koło Zakopanego 100 km od Krakowa
 • wieczorne integracje – 2 imprezy – animacje, integracje, pokazy tańca!
 • noclegi w 2-4 osobowych pokojach z łazienkami
 • pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • bezpłatny parking
 • dostęp do Internetu 😉

DISCOFOX
Warsztaty tańca kierowane do wszystkich osób, które Discofox chcą poznać lub doskonalić i wzbogacać posiadany już warsztat taneczny. Taniec Discofox występuje w Polsce pod wieloma nazwami:

 • Discofox
 • Hustle
 • Discotep
 • Taniec imprezowy
 • Taniec weselny
 • Dwa na jeden
 • 2 na 1
 • Discoswing

i tego wszystkiego będziemy uczyć 😉 Jest to uniwersalny sposób zatańczenia praktycznie do każdej muzyki cieszący się ogromną popularnością na świecie, a i w naszym kraju rzesza jego fanów stale się zwiększa. Coraz więcej osób tańczy Discofox nie tylko podczas imprez, wesel, ale także na turniejach tańca. Na warsztaty zapraszamy zarówno osoby całkiem początkujące jak również zaawansowane. Udział brać mogą zarówno pary – tańczą cały czas ze sobą bez robienia zmian, jak również single – takie osoby będziemy dobierać w pary.

O ORGANIZATORACH
Akademia Tańca AT założona została w 1992 roku w Krakowie i głównym obszarem jej działania jest prowadzenie kursów tańca dla młodzieży i dorosłych, a specjalnością szkoły jest od lat nauczanie tańca Discofox.

Prowadzący warsztaty, instruktorzy AT i sędziowie Polskiego Związku Tańca Freestyle nieustannie dbają o poszerzanie swej wiedzy tanecznej uczestnicząc we wszystkich liczących się warsztatach discofox w Europie, a wśród szkoleniowców u których się kształcą można wyliczyć takie osoby jak: Walter Schmidt, Dirk i Anke Mettler, Mario Spindler i Stefanie Langer, Sven Reichelt, Mario Dressler, Klaus Lustig i Juliane GloBner, Frank i Kerstin Becker, Mario Reisch i Yulca, Sascha Oltmann i Carmen Anica Wenzel, Manfred i Karoline Rubner, Michele Fricchione i Iris Tresch, Stephan Guttenberg i Maike Sage, Sergey Ivanov (trener obecnych mistrzów świata pary Stanislav Fursov i Ekaterina Simonova), Harry Hagen, Martina Mroczek i Andreas Krug, Daric Lion i Sarah Zumbrunnen, Beatrix Leibfried i Claus Wolfer, HP&Steffi Hans-Peter Stephanie Reinhardt.

Organizatorzy warsztatów biorą czynny udział w popularyzacji Discofox w Polsce. Dzięki ich staraniom taniec ten pojawił się po raz pierwszy na Krajowych Mistrzostwach IDO w 2010 roku w Tarnowie Podgórnym, a także w kolejnych latach gościł na turniejowych parkietach. Nie sposób wymienić wszystkich osiągnięć tancerzy trenowanych przez szkołę tańca AT, o sukcesach można poczytać tancerze AT.

Mistrzowie Polski Discofox 2013

CENNIK
Całkowity koszt warsztatów to 330 zł od osoby w przypadku dokonania rezerwacji do 20.09.2015. Zapisy od 21 do 30.09.2015 koszt 360 zł, po 1.10.2015 400 zł.
Cena obejmuje zajęcia taneczne, nocleg, pełne wyżywienie, udział w imprezach. Dojazd na warsztaty we własnym zakresie. W przypadku problemu z dojazdem prosimy o kontakt, zawsze znajduje się miejsce u kogoś w samochodzie.

WARUNKI UCZESTNICTWA
Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz rejestracyjny na naszej stronie lub drogą mailową na adres taniec@naukatanca.com podając imię, nazwisko, adres zamieszkania i telefon kontaktowy.
Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wniesienie odpłatności za warsztaty.
Opłaty można dokonać w biurze Akademii Tańca AT lub poprzez wpłatę na konto.

UWAGA
Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty adresowane są tylko dla osób pełnoletnich.

A TAK TO JUŻ BYŁO…

a02

a05

a10

a13