Warsztaty Discofox – Dwa na Jeden – Kraków

By | 11 stycznia 2015

Niezależnie od tego jak nazywany – Discofox, Hustle, Discotep, dwa na jeden, taniec imprezowy, taniec weselny – sprawdza się idealnie zawsze i wszędzie. Najbliższe jednodniowe warsztaty tańca Discofox już 7 lutego 2015 w Krakowie.

warsztaty Discofox

Aż 5 godzin zegarowych zajęć w ciągu jednego dnia. Popraw swoją technikę i wzbogać ilość tańczonych figur.

KIEDY I GDZIE
Warsztaty odbędą się 7.02.2015 w Krakowie, przy ul. Topolowej 22

DLA KOGO?
Zapraszamy osoby mające pierwszy kontakt z tym tańcem już za sobą, znające krok podstawowy i przynajmniej kilka podstawowych figur, w zupełności wystarczy ukończenie 1-2 stopni kursu tańca.

CEL
Warsztaty ukierunkowane są na znaczące podniesienie techniki tańca, świadomości swojego ciała, prowadzenia, a także wzbogacenie repertuaru tańczonych figur i kombinacji.

PROWADZĄCY
Instruktorzy Akademii Tańca AT, sędziowie Polskiego Związku Tańca Freestyle, szkoleniowcy wielokrotnych Mistrzów Polski w Discofox w kategorii dorosłych i Mistrzów Świata w kategorii juniorów, którzy w dalszym ciągu podnoszą nieustannie swoje kwalifikacje na wszystkich liczących się warsztatach Discofox w Europie.

ZAPISY
Rejestracja na warsztaty poprzez formularz na naszej stronie internetowej, przyjmujemy zapisy zarówno par jak i osób indywidualnych. Koszt warsztatów 100 PLN od osoby, osoby posiadające karty Benefit Multisport, Fitprofit, Fitflex, OKSystem koszt 90 PLN.