Warsztaty Tańca Discofox Kraków

By | 2 maja 2015

Zapraszamy 9.05.2015 na jednodniowe Warsztaty Tańca Discofox w Krakowie. Chcesz nauczyć się tańczyć: Discofox, Hustle, Disco-Swing, taniec imprezowy, taniec weselny, dwa na jeden, 2 na 1? Tego wszystkiego na warsztatach uczymy 🙂

warsztaty dwa na jeden

Discofox występuje w Polsce pod wieloma różnymi nazwami co tylko potwierdza jego ogromną i stale rosnącą popularność. Wam również nie może być obcy!

KIEDY
Sobota 9 maja 2015 od 15:00 do 20:00, aż 5 godzin zegarowych zajęć w ciągu jednego dnia.

GDZIE
Akademia Tańca AT, ul. Topolowa 22, 31-506 Kraków

PROGRAM
Zajęcia adresowane do osób, które pierwszy kontakt z tańcem mają już za sobą. W programie technika, styling, rytmika, nowe figury i kombinacje, dropy i wiele, wiele więcej…

PROWADZĄCY
Sędziowie PZTF, instruktorzy tańca w Akademii Tańca AT, szkoleniowcy, tańczą i uczą tańczyć od zawsze, a za swoją misję przyjęli popularyzację i rozwój tańca Discofox w Polsce. Wielokrotni organizatorzy ogólnopolskich warsztatów Discofox, swoją pasją zarażają zarówno kursantów jak i innych instruktorów tańca.

Dzięki ich staraniom taniec Discofox pojawił się po raz pierwszy na Krajowych Mistrzostwach IDO w 2010 roku w Tarnowie Podgórnym. Szkolone przez nich pary nie tylko zdobywały nieprzerwanie pierwsze miejsca na KM IDO od 2010 do 2013 roku, ale też odniosły duże sukcesy na arenie międzynarodowej podczas World Latino and Special Couple Dance Festival w Libercu, Mistrzostw Świata w Discofox w Solingen i Olimpiadzie Tanecznej w Moskwie, ale także zdobyły tytuły V-ce Mistrzów Europy i Mistrzów Świata w 2012 roku w kategorii juniorów.

Prowadzący warsztaty nieustannie dbają o poszerzanie swej wiedzy tanecznej uczestnicząc we wszystkich liczących się warsztatach Discofox w Europie, a wśród szkoleniowców u których się kształcą można wyliczyć takie osoby jak: Walter Schmidt, Dirk i Anke Mettler, Mario Spindler i Stefanie Langer, Sven Reichelt, Mario Dressler, Klaus Lustig i Juliane GloBner, Frank i Kerstin Becker, Mario Reisch i Yulca, Sascha Oltmann i Carmen Anica Wenzel, Manfred i Karoline Rubner, Michele Fricchione i Iris Tresch, Stephan Guttenberg i Maike Sage, Sergey Ivanov (trener mistrzów świata pary Stanislav Fursov i Ekaterina Simonova), Harry Hagen, Martina Mroczek i Andreas Krug, Daric Lion i Sarah Zumbrunnen, Beatrix Leibfried i Claus Wolfer, HP&Steffi Hans-Peter Stephanie Reinhardt.

CENA
100 zł od osoby

ZAPISY
Poprzez formularz rejestracyjny.