Warsztaty Taniec Imprezowy Discofox

By | 31 stycznia 2015

Taniec imprezowy Discofox króluje na parkietach. Zachęcamy, aby poznać go bliżej, poprawić technikę, zatańczyć nowe figury i kombinacje. Jednodniowe warsztaty tańca Discofox organizowane są w soboty co 3-4 tygodnie.

warsztaty Discofox Kraków

Nie ważne jak go nazwiemy – Discofox, Hustle, Discotep, dwa na jeden, taniec imprezowy, taniec weselny – sprawdza się zawsze. 300 minut zajęć w ciągu jednego dnia. Technika, styling, figury…

KIEDY I GDZIE
Warsztaty odbywają się w Krakowie, przy ul. Topolowej 22. Średnio raz w miesiącu w soboty od 15:00 do 20:00.

DLA KOGO?
Osoby całkiem początkujące zapraszamy na kursy tańca, warsztaty adresowane są do osób, które podstawy mają już za sobą co nie oznacza, że muszą być bardzo zaawansowane. W zupełności ukończenie 1-2 stopni stanowi dobrą bazę, aby przyjść na warsztaty.

CEL
Warsztaty ukierunkowane są na znaczące podniesienie techniki tańca, świadomości swojego ciała, prowadzenia, a także wzbogacenie repertuaru tańczonych figur i kombinacji.

PROWADZĄCY
Zajęcia prowadzi para instruktorów Akademii Tańca AT, sędziowie Polskiego Związku Tańca Freestyle, szkoleniowcy wielokrotnych Mistrzów Polski w Discofox w kategorii dorosłych i Mistrzów Świata w kategorii juniorów, którzy w dalszym ciągu podnoszą nieustannie swoje kwalifikacje na wszystkich liczących się warsztatach Discofox w Europie.

ZAPISY
Rejestracja na warsztaty poprzez formularz na naszej stronie internetowej, przyjmujemy zapisy zarówno par jak i osób indywidualnych. Koszt warsztatów 100 PLN od osoby, osoby posiadające karty Benefit Multisport, Fitprofit, Fitflex, OKSystem koszt 90 PLN.