Weekendowe Warsztaty Tańca Brzucha

By | 25 lutego 2015

Zapraszamy na wyjazdowe Weekendowe Warsztaty Tańca Brzucha w dniach 17-19.04.2015 w Murzasichle koło Zakopanego. To już trzecia edycja wyjazdowych warsztatów tańca Belly Dance.

warsztaty tańca brzucha

Intensywny roztańczony weekend z widokiem na góry. Zajęcia adresowane zarówno do osób początkujących jak również tych, które swoją przygodę z tańcem brzucha już rozpoczęły.

KIEDY
Rozpoczęcie: piątek 17.04.2015 godz. 19:00
Zakończenie: niedziela 19.04.2015 godz. 15:00

MIEJSCE
Ośrodek Wczasowy Zbójnik
34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 10b

murzasichle1 murzasichle2

O WARSZTATACH

 • 4 profesjonalnie przygotowane sale taneczne z lustrami
 • 12h prowadzonych zajęć
 • sale do Waszej dyspozycji 24h na dobę
 • atrakcyjna lokalizacja Murzasichle koło Zakopanego 100 km od Krakowa
 • wieczorne integracje – 2 imprezy!
 • noclegi w pokojach z łazienkami
 • pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • bezpłatny parking
 • dostęp do Internetu 😉

PROGRAM TANECZNY

 1.  Arabski pop – warsztat będzie obejmował naukę podstawowych kroków tańca orientalnego oraz krótkiej, prostej choreografii do wesołej arabskiej muzyki pop.
 2. Woal – jest to bardzo popularny rekwizyt tańca orientalnego. Można tańczyć z nim całą choreografię lub może służyć jako ciekawy wstęp do naszego dalszego tańca. Na warsztacie nauczymy się jak posługiwać się w tańcu woalem jak go wykorzystać by nasz taniec był bardziej elegancki, zmysłowy i tajemniczy. Następnie wykorzystamy naszą wiedzę w lekkiej i przyjemnej choreografii do arabskiego utworu instrumentalnego. Na warsztat potrzeby będzie duży, lekki woal.
 3. Drum solo – to bardzo energetyczny taniec najczęściej tańczony do rytmów darabuki-arabskiego bębna. To ogromna dawka techniki, nauki izolacji ciała i koordynacji ruchowej. Trzy krótkie kombinacje pomogą nam zapoznać się z tym rodzajem tańca.
 4. Khaleegy – radosny, żywy, pełen gestów taniec folklorystyczny. Tańczony tylko przez kobiety przy okazji różnych radosnych uroczystości (np: jak wesela) w rejonach Zatoki Perskiej. Jest jednym z najbardziej kobiecych i delikatnych tańców. Kluczową rolę odgrywają tutaj włosy, dłonie oraz thobe (obszerna „suknia”, w której tańczy się khaleegy) – to głównie za ich pomocą tańczymy khaleegy.
 5. Raqs sharqi – czyli klasyczna odmiana tańca orientalnego. Na warsztacie poznamy klasyczny taniec arabski w jego formie turniejowej a więc z różnymi modyfikacjami, zapożyczeniami i „naleciałościami” z innych stylów tańca (gł. z baletu). Turniejowy belly dance to ogromna dawka techniki oraz nauka rozplanowania i wykorzystania przestrzeni. Spróbujemy się z tym zmierzyć przy krótkiej ale bardzo intensywnej choreografii.

O PROWADZĄCEJ
Shireen Jamilah
 jest profesjonalną tancerką i choreografem. Jej fascynacja kulturą arabską sprawiła, że taniec orientalny stał się jej pasją. Ogromne zaangażowanie i miłość do tańca doprowadziły do wysokich osiągnięć na arenie polskiej i międzynarodowej w bardzo krótkim czasie. Zaledwie w przeciągu roku Shireen zdobyła Vice Misrzostwo Polski. W  latach 2011-2014 zdobyła 20 złotych i 9 srebrnych medali na Mistrzostwach Polski oraz 3 złote i 2 srebrne medale na Mistrzostwach Europy w różnych kategoriach belly dance. Szkoląc się u wielu tancerzy uważanych za autorytety w świecie belly dance, zdobyła wszechstronne doświadczenie, które pozwala jej wydobywać z orientu to co najpiękniejsze. Jako jedna z nielicznych polskich tancerek została wybrana do spektaklu Jilliny „Dark Side Of The Crown” Bellydance Evolution: Austria/Grecja/Włochy. Pełna charyzmy i pozytywnej energii, szybko nawiązuje kontakty z nowymi osobami. Wśród uczennic ceniona za otwartość i profesjonalne podejście do prowadzonych przez siebie zajęć.

O ORGANIZATORACH
Akademia Tańca AT założona została w 1992 roku w Krakowie i głównym obszarem jej działania jest prowadzenie kursów tańca dla młodzieży i dorosłych, a także organizacja ogólnopolskich warsztatów tańca.

CENNIK
Całkowity koszt warsztatów to 330 zł od osoby w przypadku dokonania rezerwacji do 31.03.2015. Dla wpłat realizowanych po 1 kwietnia opłata za warsztaty wynosi 400 zł od osoby.
Cena obejmuje zajęcia taneczne, nocleg, pełne wyżywienie, udział w imprezach. Dojazd na warsztaty we własnym zakresie. W przypadku problemu z dojazdem prosimy o kontakt, zawsze znajduje się miejsce u kogoś w samochodzie.

WARUNKI UCZESTNICTWA
Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz rejestracyjny na naszej stronie lub drogą mailową na adres taniec@naukatanca.com podając imię, nazwisko, adres zamieszkania i telefon kontaktowy.
Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wniesienie odpłatności za warsztaty.
Opłaty można dokonać w biurze Akademii Tańca AT lub poprzez wpłatę na konto.

UWAGA
Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty adresowane są tylko dla osób pełnoletnich.