INSTRUKTORZY TAŃCA KRAKÓW

KADRA INSTRUKTORSKA

Nasi instruktorzy tańca…

instruktorka-tanca-krakow-aniaAnia

Sędzia Polskiego Związku Tańca Freestyle PZTF, wieloletnia instruktorka tańca w Akademii Tańca AT, szkoleniowca par turniejowych, tańczy i uczy tańczyć od zawsze. Pełna energii, optymizmu i cierpliwości, swoją pasją do tańca z powodzeniem zaraża swoich kursantów.

Współorganizatorka ogólnopolskich warsztatów tańca, a także turniejów tańca użytkowego Discofox.

Nieustająco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach w Europie.

Prowadzi zajęcia:
kursy tańca towarzyskiego, kursy tańca Discofox, kursy tańca dla narzeczonych Pierwszy Taniec, indywidualne lekcje tańca.

 

instruktorka-tanca-krakow-adaAda

Z tańcem związana od najmłodszych lat. Zaczynała w jednym z krakowskich klubów tańca, pod okiem najlepszych trenerów – pani Grażyny Stefan, Marii Nowak oraz Janusza Białego. Brała udział w wielu turniejach tańca towarzyskiego zdobywając wysokie miejsca na podium.

Od kilku lat zafascynowana tańcem Discofox. Wciąż podnosi swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach i warsztatach tańca. Zawsze uśmiechnięta i baaardzo cierpliwa. Jest specjalnością są „odlotowe” choreografie do pierwszego tańca, potrafi nauczyć tańczyć każdego.

Prowadzi zajęcia:
kursy tańca towarzyskiego, kursy tańca Discofox, kursy tańca dla narzeczonych Pierwszy Taniec, indywidualne lekcje tańca, taniec dla Pań 40+.

 

instruktorka-tanca-krakow-patrycjaPatrycja

 Od dziecka zafascynowana muzyką, tańcem oraz sportem. Posiada klasę taneczną A w obu stylach ST/LA.  Ukończyła zawodowy kurs instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Taniec Towarzyski w Egurrola Dance Studio w Warszawie.

Finalistka wielu ogólnopolskich turniejów, mistrzostw okręgu zarówno w Polsce jak i za granicą. Taniec to jej największa pasja, która pozwala odkryć samego siebie, daje mnóstwo radości i uśmiechu co pozwala czuć się szczęśliwym! Wielką radość sprawia jej, że  ma przyjemność dzielić się nią z innymi…

Prowadzi zajęcia:
kursy tańca towarzyskiego, kursy tańca dla narzeczonych Pierwszy Taniec, indywidualne lekcje tańca.

 

instruktorka-tanca-krakow-anetaAneta

Pasjonatka sztuk wizualnych, fotografii tradycyjnej, ale przede wszystkim tańca.
Ukończyła kurs instruktorski Egurolla Dance Studio i Polskiej Akademii Sportu
zdobywając tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Taniec Jazzowy.
Specjalizuje się także w technice tańca współczesnego i klasycznego oraz salsy.

Uczestniczyła w wielu projektach i  warsztatach tańca u polskich i zagranicznych choreografów. Cały czas stara się podwyższać swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenie, które chciałaby w przyszłości przekazywać swoim podopiecznym.

Prowadzi zajęcia:
taniec dla Pań 40+, salsa lady styling, stretching, burleska, taniec jazzowy.