KURS TAŃCA KRAKÓW

Discofox Crash Course - 27.04 sobota 14:00

ROZPOCZĘCIE I CZAS TRWANIA
Sobota 2024-04-27 godz. 14:00
Czas trwania pojedynczych zajęć: 3h
Ilość zajęć: 1

TERMINY WSZYSTKICH SPOTKAŃ
1. Sobota 2024-04-27 godz. 14:00

ODPŁATNOŚĆ
Cena kursu 80 zł od osoby.
Dla posiadaczy kart Multisport Plus, Multisport Student, FitProfit, FitFlex, OKSystem wstęp bezpłatny za okazaniem karty. Uwaga! Karty Multisport Light, Classic i MultiActive nie są respektowane!

OPIS KURSU
Zajęcia adresowane zarówno do osób początkujących jak i zaawansowanych. Na początku warsztatów szybki Starter Pack czyli nauka kroku podstawowego i kilku figur co pozwoli Wam odnaleźć się w dalszej części warsztatów nawet jeśli jest to Wasz pierwszy kontakt z Discofox. Przy większych grupach zajęcia odbywają się jednocześnie na dwóch salach - osobno osoby początkujące, oddzielnie zaawansowani.
Zadbamy o poprawienie techniki i szybkości, styling i body movement. Wszystko to, aby jakość Waszego tańca znacząco wzrosła. W dalszej części warsztatów nowe figury, kombinacje, dropy. Każde warsztaty to nowy, niepowtarzalny program!

ZAPISY
WOLNE MIEJSCA - na kurs przyjmujemy zarówno pary jak i singli. Osoby, które zapisują się w parach mogą tańczyć cały czas ze sobą, nie wymuszamy zmian. Pozostałych uczestników dobieramy w stałe pary lub dokonujemy rotacji wśród osób, które zapisały się na zajęcia same.
Zapisy na zajęcia poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY na naszej stronie.

Przejdź do: GRAFIK WSZYSTKICH ZAJĘĆ