Kursy Tańca

Kurs tańca dla narzeczonych Kraków. Pierwszy taniec, indywidualne lekcje tańca.

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Pierwszy taniec Kraków

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

Kurs tańca dla narzeczonych

Pierwszy taniec Kraków

Kursy tańca dla nowożeńców
Aby dobrze przygotować Wasz Pierwszy Taniec prowadzimy zarówno standardowe kursy tańca towarzyskiego, użytkowego Discofox jak również specjalne kursy tańca dla narzeczonych. Pomożemy przygotować niepowtarzalną choreografię i odpowiednio dobrać rodzaj kursu w zależności od Waszych oczekiwań, czasu jaki chcecie poświęcić na przygotowania i już posiadanych umiejętności tanecznych.

Kurs tańca dla narzeczonych
W zależności od grupy zajęcia mogą odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu. Prowadzimy również przyspieszone kursy gdzie jeden stopień trwa od poniedziałku do czwartku, 4 kolejne dni.

Weekendowy kurs tańca Pierwszy Taniec
Kurs przeznaczony dla par, które posiadają jedynie wolne weekendy. Jeden stopień kursu realizowany jest w ciągu jednego weekendu, pierwsza część zajęć w sobotę, druga w niedzielę.

Program zajęć
Kurs dedykowany jest dla par narzeczonych, nauka tańca na wesele obejmuje tańce: walc angielski, walc wiedeński i discofox (dwa na jeden). Główny nacisk położony jest na przygotowanie całego układu do walca angielskiego, pełnej choreografii na pierwszy taniec.

Ekskluzywny kurs Pierwszy Taniec
Nie pasuje Wam żaden proponowany przez nas termin kursu? Chcecie przyjść na zajęcia ze znajomymi, świadkami czy rodzicami? Istnieje możliwość stworzenia specjalnej grupy tylko dla Was z programem zajęć, który w pełni spełni Wasze oczekiwania.

Wszystkie kursy prowadzone są w małych grupach, na zajęcia przyjmujemy tylko pary. Dla chętnych możliwość kontynuacji zajęć w podobnym trybie na wyższych stopniach.

Indywidualne lekcje tańca
Dla par, które chcę przygotować niepowtwarzalną choreografię dla wybranej przez siebie piosenki oferujemy indywidualne lekcje tańca dla narzeczonych. Terminy zajęć ustalamy telefonicznie, przy większej ilości lekcji proponujemy korzystne pakiety lekcji - indywidualna nauka tańca >>.


>> TERMINY ZAJĘĆ          >> ZAPISY NA KURSYJaki kurs tańca wybrać? Kurs tańca towarzyskiego, użytkowego czy typowy kurs tańca dla narzeczonych?
Kursy tańca dla narzeczonych przeznaczone są przede wszystkim dla osób, którym na naukę zostało już bardzo mało czasu lub chcą uczyć się intensywnie. Jeśli macie Państwo więcej czasu z powodzeniem możecie zapisać się na zajęcia pozostałych naszych kursów. Najpierw poznać solidne podstawy wielu tańców, roztańczyć się, poprawić swój warsztat taneczny, a dopiero później przygotować swój Pierwszy Taniec podczas lekcji indywidualnych. 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW