Kursy Tańca

Dwa na jeden - Disco fox - Taniec użytkowy imprezowy Hustle - Discotep

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Dwa na jeden

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

Taniec dyskotekowy Disco-fox

Kurs Tańca "Dwa na jeden"

KURS TAŃCA DISCOFOX
Mimo, iż sporo czasu na taniec dwa na jeden poświęcamy podczas kursu tańca towarzyskiego prowadzimy również zajęcia przeznaczone dla tych osób, które chcą umieć tańczyć do każdej muzyki popularnej, a nie są zainteresowane tańcami towarzyskimi. Zapraszamy na naukę tańca "2 na 1" - kroki tańca bardzo przydatnego w życiu codziennym.

Discofox to proste kroki taneczne pozwalające swobodnie poruszać się praktycznie do każdej muzyki popularnej, a więc takiej którą można spotkać na imprezach typu: wesele, dancing, studniówka, andrzejki, sylwester, imprezy integracyjne, dyskoteki, etc.

Kroki Dwa na jeden nie wymagają szczególnie dużego kunsztu tanecznego, można się ich nauczyć stosunkowo szybko, nie oznacza to jednak, iż jest to taniec bardzo schematyczny, a wręcz przeciwnie. Ilość figur tanecznych może tu być ogromna, wiele elementów pochodzi z innych tańców takich jak jive, rock'n'roll (również akrobatyczny), salsa.


KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO
Taniec znany jest pod wieloma nazwami: taniec imprezowy, taniec użytkowy, taniec weselny, Hustle, Discotep, Disco-Swing czy wspominane już wcześniej dwa na jeden (2 na 1). Kurs tańca użytkowego sprawi, że niezależnie od muzyki czy już posiadanych umiejętności będziemy w stanie odnaleźć się na parkiecie i dobrze bawić.


Po ukończeniu pierwszego stopnia możliwość kontynuacji nauki tańca na kolejnych stopniach. Akademia Tańca AT od wielu już lat specjalizuje się w Discofox organizując z powodzeniem warsztaty tańca i kursy tańca użytkowego. Dla osób chcących dalej ćwiczyć po opanowaniu solidnych podstaw prowadzimy grupy Discofox Hobby, a także sekcję turniejową.


Discofox/Hustle to także taniec turniejowy, a pary z naszego klubu z dużym powodzeniem biorą udział w turniejach zajmując od lat czołowe lokaty.

Więcej o Disofox można poczytać również na naszym blogu kursy tańca Discofox, a o sukcesach naszych par tutaj - tancerze Akademii Tańca AT>> TERMINY ZAJĘĆ          >> ZAPISY NA KURSY

 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW