Kursy Tańca

Kursy salsy Kraków. Kurs salsy w Krakowie. Salsa Kraków

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Kursy salsy Kraków

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

Szkoła salsy w Krakowie. Nauka salsy, kurs salsy Kraków.

Kursy salsy Kraków

Salsa to trochę nietypowy taniec charakteryzujący się bardzo dużą swobodą i wolnością. Opisywany jest poprzez krok podstawowy oraz kilka prostych zasad ruchowych, a ponadto brakuje mu właściwie żadnych precyzyjnych reguł postępowania.

Dzięki temu tańczący salsę mogą przejawiać dużą incjatywę, mogą wnosić do tego tańca coś nowego, cząstkę siebie. Chcących rozpocząć naukę salsy często przeraża ilość styli salsy, jest ogromna i często nie wiadomo co wybrać i na co się zdecydować.

Kursy salsy w Krakowie oferują takie style jak Salsa New York Style on2 (mambo on2), Salsa Los Angeles Style on1, Salsa Cubana - Styl Kubański, Salsa Portorykańska, Salsa Palladium Mambo, Salsa Kolumbijska.

Ostatnio pojawia się w salsie dużo nowych elementów tańców jak hip-hop, jazz, electric boogie, afro co według niektórych powoduje zanik wyraźnego podziału na style, a według innych prowadzi do wyodrębniania nowych styli.

Najważniejsze jednak, aby zapisać się na jakiś kurs salsy i rozpocząć swoją przygodę z tym tańcem, można przyjąć, że właściwie każda osoba tańcząca salsę robi to w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu.


 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW