Kursy Tańca

KURSY TAŃCA KRAKÓW- KURS TAŃCA W KRAKOWIE - SZKOŁA TAŃCA - TANIEC TOWARZYSKI

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Kursy tańca

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

KURSY TAŃCA KRAKÓW

Nasza SZKOŁA TAŃCA KRAKÓW zaprasza zarówno pary jak i pojedyncze osoby na KURSY TAŃCA


Kurs tańca I stopnia adresowany jest do osób początkujących, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem. Po ukończeniu I stopnia możliwość kontynuacji nauki na kolejnych stopniach.

  >> TERMINY ZAJĘĆ          >> ZAPISY NA KURSY

UWAGA Prosimy o wypełnianie formularza dla każdej osoby oddzielnie. Na kurs mogą zapisywać się zarówno pary jak i osoby pojedyncze, nie jest wymagane posiadanie partnerki lub partnera.

Program zajęć:
Prowadzony przez nas kurs tańca to taniec towarzyski - dyskotekowy - imprezowy - użytkowy.
NIE JEST TO TYPOWY KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO! Program zajęć został przygotowany z myślą o osobach, które nie zamierzają ćwiczyć go wyczynowo na turniejach, lecz pragną poznać podstawowe kroki tańców, nauczyć się tańczyć do każdej muzyki, na każdą okazję, również aby przygotować swój pierwszy taniec na wesele.

Bardzo dużo czasu podczas zajęć to nauka tańca disco w parach (popularnie nazywanego "2 na 1" - dwa na jeden), nacisk położony jest również na walca wiedeńskiego, walca angielskiego, tango, bluesa i polkę. Dobór tańców podyktowany jest ich popularnością na imprezach typu wesele czy dancing, szczególna uwaga położona jest na praktyczny aspekt tańców - jak stawiać kroki, jak nauczyć się tańczyć, aby potrafić sobie poradzić z każdym partnerem czy partnerką praktycznie do każdej muzyki.

Kurs skierowany jest do osób pragnących posiąść praktyczną umiejętność tańca do każdej muzyki, nowożeńców, osób które czeka ślub, wesele, dancing, dyskoteka, andrzejki czy studniówka. Przyjmujemy zapisy zarówno par jak i osób indywidualnych. Kursy adresowane są do młodzieży i osób dorosłych.

Program kursu:
walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, rumba, cha-cha, blues, discofox/dwa na jeden.

Czas trwania:
Zajęcia raz lub 2 razy w tygodniu w zależności od wybranej grupy, na jeden stopień kursu składają się 4 spotkania.

Miejsce zajęć:
Kursy tańca towarzyskiego i tańca disco odbywają się w Krakowie przy ul. Topolowej 22 w Szkole Podstawowej nr 3, na sali gimnastycznej lub auli. Lokalizacja szkoły pomiędzy Dworcem Głównym PKP i rondem Mogilskim zapewnia dogodny dojazd na zajęcia z całego Krakowa, również osoby przyjezdne nie będą miały problemów z dotarciem na zajęcia. Przed szkołą możliwość zaparkowania samochodu, wjazd od ulicy Rakowickiej.

TOPOLOWA zobacz jak dojechać


ZAPISY:
W celu zapisania się na kurs wypełnij znajdujący się powyżej formularz podając:
1. imię i nazwisko
2. numer telefonu (najlepiej komórkowego)
3. numer wybranej grupy
4. adres e-mail (opcjonalnie).

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.


 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW