Kursy Tańca

Kurs tańca online. Nauka tańca przez Internet. Nauka tańca online

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Nauka Online

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

NAUKA TAŃCA PRZEZ INTERNET

Taniec Online - Nauka tańca online

Jednym ze sposobów nauki tańca, o których szerzej mowa jest w lekcjach tańca jest samodzielna nauka tańca "Taniec Online". Wiadomo, że w sieci internet znaleźć można prawie wszystko, również opisy kroków, krótkie filmy instruktażowe oraz całkiem sporo propozycji zakupu kaset wideo, które pomogą opanowć taniec w domu.

Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że tego typu wydawnictwa mogą pełnić tylko i wyłącznie rolę pomocniczą, nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z instruktorem, który na bieżąco koryguje popełniane przez uczących się błędy.

Owszem, kasety wideo mogą nam pomóc opanować kroki podstawowe, ale żeby ocenić czy tańczymy w rytmie, czy nasze ruchy są prawidłowe, gdzie tkwi przyczyna tego, że nam się źle tańczy - do tego wszystkiego niezbędny jest instruktor tańca.

Mimo wszystko, aby ułatwić start wszystkim tym, którzy przygodę z tańcem chcieliby rozpocząć samodzielnie poniżej załączone zostały linki do stron, które w nauce tańca mogą być pomocne. Zdecydowana większość materiałów prezentowana jest w języku angielskim.


Przykładowe linki do tańca online:


    Podstawy taneczne - garść podstawowych informacji
    Walc Angielski - jak tańczyć walca angielskiego
    Foxtrot - podstawy o tańcu
    Walc angielski - obrót w lewo [Film]


 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW