Kursy Tańca

Pierwszy taniec na DVD BLues. Nauka tańca na DVD. Kursy tańca DVD.

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Blues

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

KURS TAŃCA NA DVD PIERWSZY TANIEC BLUES

NAUKA TAŃCA NA PIERWSZY TANIEC BLUES


Pierwszy taniec to niezwykle ważny i emocjonujący moment wesela. Wybór rodzaju tańca czy odpowiedniej piosenki nie jest łatwy. Choć najczęściej wybieranymi tańcami na pierwszy taniec na weselu są walc angielski i walc wiedeński to również Blues ma swoich zwolenników.

Blues - co to za taniec?
Jest to taniec powolny, tańczy do muzyki na 4/4 co pozwala parom na zatańczenie do swojej ulubionej melodii, ponieważ większość popularnych utworów jest właśnie w tym metrum. Dużą zaletą Bluesa jest również prosty, niezmienny, stale powtarzający się rytm taneczny, który nie sprawia trudności nawet mniej muzykalnym tancerzom.

Uproszczona technika bluesa, dzięki której tańczymy na całych stopach sprawia, że taniec nie męczy i nie wymaga dużych umiejętności technicznych. Jednocześnie liryczny charakter muzyki i "posuwisty" sposób tańczenia sprawiają, że młoda para pięknie się prezentuje na każdym parkiecie.

Dla kogo?
Blues to taniec, który idealnie nadaje się do zatańczenia do wolnych, romantycznych utworów. Jest to świetny taniec dla par, które nie mają dużego doświadczenia tanecznego a chcą się pięknie zaprezentować a swoim pierwszym tańcu.
Kurs DVD jest przeznaczony dla osób początkujących i z powodzeniem przeprowadzi Państwa od kroku podstawowego poprzez szereg figur aż po prosty układ taneczny.

Opis kursu
Materiał zawarty na płycie umożliwia naukę od podstaw. W oparciu o krok podstawowy prezentujemy Państwu szereg figur, dzięki którym zatańczona choreografia zrobi na wszystkich weselnych gościach duże wrażenie.

Kroki i figury prezentowane są przez profesjonalną parę tancerzy zarówno osobno jak i w trzymaniu zamkniętym. Poszczególne figury zaprezentowane są ze szczególnym zwróceniem uwagi nie tylko na technikę kroków, ale też prowadzenie i liczenie. Aby ułatwić naukę prezentujemy również wszystkie elementy z muzyką. Zaprezentowany układ pozwala na płynne przemieszczanie się po całym parkiecie.

Korzystając z tego filmu można ćwiczyć w dowolnym czasie i bez stresu spowodowanego obecnością osób trzecich. W oparciu o prezentowane elementy można także stworzyć własny, niepowtarzalny układ pierwszego tańca. Materiał zawarty na płycie może również stanowić dodatek (pomoc) do lekcji tańca lub kursów.

Czas trwania: 40 minut
Format: 16:9
Cena: 40 zł
Sposób zamówienia poniżej.


ZAMÓWIENIA

Możliwy sposób dostawy:
- polecony ekonomiczny 10 zł
- polecony priorytet 12,50 zł
- za pobraniem, płatność przy odbiorze 20 zł
- wysyłka za granicę 20 zł
- odbiór osobisty 0 zł
Koszty przesyłki są niezależne czy zakup dotyczy jednej czy też dwóch płyt, a zatem zamawiając 2 płyty opłata za dostawę jest naliczana tylko raz!

Zamówienia prosimy składać drogą mailową na adres taniec@naukatanca.com podając dane do przesyłki:
Imię i nazwisko:
Ulica:
Miasto:
Telefon:
E-mail:

Dane do przelewu:
Nr rachunku: 94 1140 2017 0000 4802 1026 4465
Akademia Tańca
ul. Topolowa 22
31-506 Kraków
W tytule przelewu proszę podać swój adres mailowy
Kwota: wynikająca z zamówienia i wybranego sposobu dostarczenia.
Wysyłka po odnotowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia przelewu. Aby przyspieszyć wysyłkę wystarczy od razu wykonać przelew i przesłać mailem elektroniczne potwierdzenie.

 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW