Kursy Tańca

Suraiya - profesjonalna tanerka tańca brzucha

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Suraiya

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

Taniec brzucha w Krakowie. Bellydance Kraków. Pokazy tańca brzucha.

SURAIYA

Profesjonalna tancerka sceniczna. Instruktorka tańca orientalnego prowadząca zajęcia grupowe, indywidualne i warsztaty. Certyfikowany choreograf. Z wykształcenia magister Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji. Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej-prekursorka zajęć typu Belly Dance Fitness w Polsce.

Zdobywczyni prestiżowego I miejsca na Międzynarodowym Konkursie Tańca Orientalnego dla Profesjonalnych tancerek w Pradze.

Suraiya z wielkim zaangażowaniem zdobywa wiedzę i wciąż doskonali swe umiejętności u najlepszych światowych nauczycieli ( m.in.: Asmahan (Argentyna/Egipt), Aradia (USA), Aziza (USA/Kanada), Beata and Horatio Cifuentes (Niemcy), Devon (USA), Lubna Emam (Egipt), Osama Emam (Egipt), Ahmed Fekry (Egipt/Niemcy), Jillina (USA), Liza Laziza (Persja/Egipt), Karim Nagi (Egipt,Niemcy), Magdy El Leisy (Egipt/Niemcy), Marisa (USA), Mayodi (Francja), Nuriyya (Belgia), Mahmoud Reda (Egipt), Sadie (USA), Tito (Egipt) i inni).

Występuje w Polsce i za granicą - miała przyjemność tańczyć u boku znanych w Europie i na świecie artystów tańca orientalnego m.inn: Lubna Emam (Egipt), Jillina (USA), Osama Emam (Egipt), Charlotte Desorgher (Wielka Brytania), Sadie (USA), Nardine (Wielka Brytania), Karolina Idrisova (Czechy), Farah Holz (Niemcy), Aisa Lafour (Holandia) i inni. Cierpliwa i otwarta nauczycielka, ceniona za uśmiech, ciepłe podejście i zaangażowanie, dbająca by na zajęciach panowała przyjemna, nasycona kobiecym pięknem atmosfera.

Taniec orientalny to Jej życiowa pasja - od lat, z wielkim zaangażowaniem zdobywa wiedzę i wciąż doskonali swe umiejętności u najlepszych polskich i światowych nauczycieli. Regularnie występuje na terenie całej Polski i nie tylko, uatrakcyjniając swym tańcem rozmaite imprezy orientalne, firmowe, okolicznościowe i prywatne.


  Zobacz galerię zdjęć prowadzącej zajęcia.

 

Występuje również cyklicznie w śląskich lokalach orientalnych. Na swych zajęciach tanecznych Suraiya w sposób bardzo klarowny przekazuje swą wiedzę, zwraca uwagę nie tylko na elementy techniczne, ale i na terapeutyczne oddziaływanie tego tańca na kobiece ciało i dusze.

ZOBACZ WIDEO TANIEC BRZUCHA Suraiya

Taniec orientalny to forma czystego piękna, dla której oazę stanowi kobiece ciało. To przeplatające się zmysłowość, duma i niewinna kokieteria odzwierciedlone w każdym ruchu ciała tancerki. Pragnę zaprosić Panie nie tylko do zgłębiania tajników tańca orientalnego... zapraszam również na orientalną przygodę, przepełnioną pięknem zarówno kobiecego ciała jak i duszy...
Suraiya


 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW