Kursy Tańca

Szkoła salsy Kraków. Szkoły salsy w Krakowie

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Szkoła salsy Kraków

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

Szkoła salsy Kraków. Szkoły salsy w Krakowie.

Grzegorz Olech

Z tańcem związany od kilku lat. W 2004 roku trafił na kurs tańca towarzyskiego do jednej z krakowskich szkół tańca, jednak dopiero w salsie odnalazł radość i pasję, która wciąga bez reszty. Od kwietnia 2005 zasilił kadrę instruktorską szkoły salsy w Krakowie B&W. Jednocześnie szkolił się w innych dziedzinach salsy i różnych jej stylach uczestnicząc w kursach, warsztatach i kongresach salsy w kraju i za granicą.

Pobierał nauki u najlepszych instruktorów salsy w Europie jak i na Świecie takich jak:

  • Neeraj Mascara (Indie/Szwajcaria),
  • "Super Mario" (Indie/Anglia),
  • Walter Jazzy Ruiz (Gwatemala/Norwegia),
  • Luis Vasquez (USA),
  • Manuel Mascarell (Hiszpania),
  • Pedro Gomez (Kuba/Włochy)
  • Michael Mambomike MD (Holandia)
  • Orville Small (Kanada).


Był współzałożycielem i głównym tancerzem jednej z krakowskich formacji tanecznych - UlaLaSalsa Dance Group. Wraz z formacją występował na wielu imprezach plenerowych na Rynku w Krakowie, w TV jak i na kongresie salsy we Wrocławiu (Carnaval de salsa 2006).

Tańczy w stylu salsy kubańskiej (odmiana Miami) oraz L.A. Doskonalił także techniki tańca nowoczesnego - modern, jazz, hip-hop.

Grzegorz, jako instruktor jest ceniony przez kursantów za profesjonalizm, sposób prowadzenia zajęć oraz efektywność w nauczaniu. Wieloletnie doświadczenie w tańcu, jak i nauczaniu w połączeniu z pasją, z jaką to robi, czyni z niego doskonałego instruktora i partnera, co doceniła niejedna kursantka :)

Poza tańcem jest absolwentem Politechniki Krakowskiej z dyplomem mgr inż. budownictwa o specjalności konstruktor. W wolnym czasie (oprócz tańca oczywiście) w lecie uwielbia spędzać czas na plaży, bądź na jachcie na jeziorach mazurskich, tudzież na górskich wędrówkach, zimą natomiast narciarskie szaleństwo to coroczna pozycja obowiązkowa w kalendarzu.


 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW