Kursy Tańca

Kurs tańca tylko dla Pań po czterdziestce

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Taniec po 40

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

Zajęcia taneczne tylko dla Pań po czterdziestce

TANIEC DLA PAŃ 40+

Dlaczego zajęcia tylko dla Pań 40+
Wiele kobiet po przekroczeniu wieku 40 lat wciąż chce być aktywna, wciąż chce uczestniczyć w zajęciach tanecznych, aby utrzymać dobrą kondycję i dobrze się bawić. Często jest to okres w życiu kobiety kiedy sytuacja zawodowa jest stabilna, dzieci stają się samodzielne i wreszcie można pomyśleć troszkę o sobie.

Często przeszkodą w uczestniczeniu w typowym kursie tańca jest brak partnera czy obawa przed narażaniem się na śmieszność podczas uczęszczania na grupy z młodszymi od siebie. Na zajęciach "Tylko dla Pań" spotkacie inne kobiety, które znalazły się w podobnej sytuacji, przeszkodą nie będzie ani wiek ani brak partnera.

Zajęcia taneczne mogą być powrotem do tęsknoty za ruchem, aktywnością, do rzeczy które sprawiają przyjemność i pozwalają czerpać radość z życia.

Program
Program zajęć obejmuje tańce towarzyskie, latynoamerykańskie i dyskotekowe, oprócz podstawowych kroków poznamy również układy taneczne, które wspólnie tańczyć będzie cała grupa. "Efektem ubocznym" zajęć będzie to, że nasze Panie będą w stanie swobodnie się poruszać do każdej muzyki zarówno same jak i w parze.

Terminy
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę zegarową.

Miejsce
Kraków, ul. Topolowa 22 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3, blisko dworca głównego PKP co zapewnia dogodny dojazd z całego Krakowa.

Co zabrać
Prosimy zabrać obuwie na zmianę (najlepiej na miękkiej podeszwie), strój nie krępujący ruchów, coś do picia i coś do otarcie czoła :)

>> TERMINY ZAJĘĆ


 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW