Warsztaty Tańca Discofox

Warsztaty / Szkolenia / Turnieje DISCOFOX

Warsztaty, szkolenia i turnieje tańca Discofox

 

WARSZTATY i TURNIEJE TAŃCA DISCOFOX
Zapraszamy na organizowane przez nas warsztaty, szkolenia i turnieje tańca Discofox. Prowadzisz szkołę tańca i chcesz, aby warsztaty odbyły się w Twoim mieście? Zapraszamy do kontaktu.

DISCOFOX / HUSTLE / DWA NA JEDEN / TANIEC UŻYTKOWY
Discofox w Polsce występuje pod wieloma nazwami: Dwa na Jeden (2 na 1), Hustle, Discoswing, taniec użytkowy, imprezowy czy weselny, discotep. Jest to najbardziej uniwersalny i użytkowy taniec, którym możemy zatańczyć do każdej muzyki. Prosty krok podstawowy i łatwe rozliczenie rytmiczne sprawiają, że Discofox nie sprawia problemów nawet osobom całkiem początkującym, a nieskończona ilość figur i kombinacji sprawia, że nigdy się nie nudzi.

O ORGANIZATORACH
Akademia Tańca AT od wielu już lat promuje Discofox w Polsce. Prowadzi kursy tańca w Krakowie, zorganizowała i poprowadziła już łącznie kilkadziesiąt warsztatów Discofoxa w Krakowie, Poznaniu, Toruniu, Łodzi, Kielcach, Tarnowie, Raciborzu, Opolu i oczywiście największe ogólnopolskie w Murzasichle. To dzięki AT Discofox wkroczył w Polsce w 2010 na parkiety turniejowe.

Prowadzący warsztaty to nie tylko instruktorzy, szkoleniowcy, ale również sędziowie PZTF (Polski Związek Tańca Freestyle), którzy nieustannie dbają o poszerzanie swej wiedzy tanecznej uczestnicząc we wszystkich liczących się warsztatach Discofox (Rosja, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy), a wśród szkoleniowców u których się kształcą można wskazać takie osoby jak: Michael Kiehm, Michael Hull, Igor Pokasanew i Martha Wermann, Karin Soubusta, Daric i Anastasia Lion, Walter Schmidt, Dirk i Anke Mettler, Mario Spindler i Stefanie Langer, Sven Reichelt, Mario Dressler, Klaus Lustig i Juliane GloBner, Frank i Kerstin Becker, Mario Reisch i Yulca, Sascha Oltmann i Carmen Anica Wenzel, Manfred i Karoline Rubner, Michele Fricchione i Iris Tresch, Stephan Guttenberg i Maike Sage, Sergey Ivanov (trener obecnych mistrzów świata pary Stanislav Fursov i Ekaterina Simonova), Harry Hagen, Martina Mroczek i Andreas Krug, Sarah Zumbrunnen, Beatrix Leibfried i Claus Wolfer, HP&Steffi Hans-Peter Stephanie Reinhardt i wielu innych…

Chcesz spróbować Discofoxa? Zapraszamy na zajęcia, ale ostrzegamy! Discofox uzależnia ;)