I Ogólnopolskie Warsztaty ZUMBY

By | 30 czerwca 2015

I Ogólnopolskie Warsztaty Zumby w Murzasichle! Czas na Reset! Czegoś takiego jeszcze nie było – 2 doby szaleństwa na parkiecie, imprezy, doborowe towarzystwo i do ostatniej sztuki wypalone kalorie.

zumba warsztaty

O WARSZTATACH
– dla osób początkujących i zaawansowanych
– nie ważne czy Zumbę znasz, kochasz i szanujesz czy to dopiero Twój pierwszy raz 😉
– dla kobiet, mężczyzn, inne 😉
– oryginalne układy, nowe choreografie
– do dyspozycji profesjonalna sala z parkietem i lustrami
– atrakcyjna lokalizacja koło Zakopanego
– 2 imprezy – pokazy tańca, animacje
– pełne wyżywienie
– noclegi w pokojach z łazienkami
– bezpłatny parking
– dostęp do internetu

O ORGANIZATORACH
Akademia Tańca AT nie tylko prowadzi stacjonarne kursy tańca w Krakowie, ale również jest organizatorem łącznie kiladziesięciu warsztatów tańca w Krakowie, Poznaniu, Toruniu, Kielcach, Tarnowie i oczywiście w Murzasichle.

PROWADZĄCA
Dominika to wulkan pełen energii, instruktor Zumba Fitness, Fitness, Dancehall. Uczestnik wielu międzynarodowych konwencji organizowanych przez IFAA. Pozytywne nastawienie i radość jaką czerpie z zajęć sprawia, że nie w sposób się nudzić w jej obecności.

IMPREZY
Jednocześnie z warsztatami Zumby na pozostałych dwóch salach będą odbywać się VIII Ogólnopolskie Warsztaty Discofox http://naukatanca.com/blog/viii-ogolnopolskie-warsztaty-tanca-discofox/
Dni spędzamy na osobnych salach, noce na wspólnych imprezach i integracjach. Partnerów do tańca w parze na pewno nie zabraknie 🙂

CENNIK
Całkowity koszt warsztatów to 330 zł od osoby w przypadku dokonania rezerwacji do 15.09.2015. Zapisy od 15 do 30.09.2015 koszt 360 zł, po 1.10.2015 400 zł.
Cena obejmuje zajęcia taneczne, nocleg, pełne wyżywienie (3 wypaśne posiłki dziennie), udział w imprezach. Dojazd na warsztaty we własnym zakresie. W przypadku problemu z dojazdem prosimy o kontakt, zawsze znajduje się miejsce u kogoś w samochodzie.

WARUNKI UCZESTNICTWA
Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz rejestracyjny na stronie http://naukatanca.com/ lub drogą mailową na adres taniec@naukatanca.com podając imię, nazwisko, adres zamieszkania i telefon kontaktowy. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wniesienie odpłatności za warsztaty. Opłaty można dokonać w biurze Akademii Tańca AT lub poprzez wpłatę na konto.
Macie pytania lub wątpliwości – dzwońcie 500 800 464.
http://naukatanca.com/blog/i-ogolnopolskie-warsztaty-zumby/

UWAGA
Ilość miejsc NAPRAWDĘ ograniczona, nie liczcie na miejscówki kila dni przed warsztatami. Zajęcia adresowane są tylko dla osób pełnoletnich.