O nas

Akademia Tańca AT to jedna z najstarszych szkół tańca w Krakowie. Powstała w 1992 roku i od początku swojej działalności skupia się na prowadzeniu kursów tańca dla młodzieży i dorosłych.

Zajęcia odbywają się przy ul. Topolowej 22 w Krakowie w budynku Szkoły Podstawowej nr 3. Dogodna lokalizacja w samym centrum miasta nieopodal Dworca PKP i PKS sprawia, że bardzo łatwo tutaj dojechać zarówno komunikacją miejską jak również własnym transportem. Przed szkołą możliwość zaparkowania samochodu w weekendy przez cały dzień bezpłatnie, a od poniedziałku do piątku po godzinie 20:00. Wcześniej obowiązuje strefa parkowania i zaopatrzyć się w jednym z parkometrów w bilecik za szybę.

Szkoła tańca prowadzi kursy tańca towarzyskiego, discofox (popularnie nazywanego 2 na 1 czy inaczej tańca użytkowego), a także kursy pierwszy taniec dla narzeczonych przygotowujących się do występu na swoim weselu. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do niedzieli przez cały rok, również w okresie wakacji czy ferii zimowych. Dla osób, które nie chcą uczyć się tańczyć w grupie prowadzone są lekcje indywidualne.

Dlaczego warto u nas się uczyć można poczytać na stronie Jak wybrać najlepszą szkołę tańca?