Warsztaty Tańca Discofox i West Coast Swing 19-21.09.2014 Murzasichle

By | 24 lipca 2014

Zapraszamy na VI Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Discofox i West Coast Swing w Murzasichle koło Zakopanego. To największa i najstarsza tego typu impreza w Polsce, jeśli taniec Discofox nie jest Wam obojętny nie może Was zabraknąć. Dla miłośników West Coast Swing osobny blok zajęć.

KIEDY
Rozpoczęcie: piątek 19.09 godz. 19:00
Zakończenie: niedziela 21.09 godz. 15:00

MIEJSCE
Ośrodek Wczasowy Zbójnik
34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 10b

murzasichle1 murzasichle2

O WARSZTATACH
– grupa tańca Discofox
– grupa tańca West Coast Swing
– noclegi w 2-osobowych pokojach z łazienkami
– pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie
– 4 profesjonalnie przygotowane sale taneczne z lustrami
– od podstaw do mistrzostwa – ćwiczenia techniki, figury, zaawansowane kombinacje i choreografie
– atrakcyjna lokalizacja Murzasichle koło Zakopanego 100 km od Krakowa
– wieczorne integracje – 2 imprezy!

DISCOFOX
Adresowane do wszystkich tych, którzy Discofox chcą poznać, lub doskonalić i wzbogacać posiadany już warsztat taneczny. Taniec Discofox popularnie nazywany w Polsce „dwa na jeden” to uniwersalny sposób zatańczenia praktycznie do każdej muzyki cieszący się ogromną popularnością na świecie, a i w naszym kraju rzesza jego fanów stale się zwiększa.
Na warsztaty zapraszamy zarówno osoby całkiem początkujące jak również zaawansowane.

WEST COAST SWING
Na osobnej sali będą prowadzone zajęcia z West Coast Swinga. Grupa Open tzn. adresowana zarówno do chcących ten taniec poznać jak również doskonalić posiadane już umiejętności.

O ORGANIZATORACH
Akademia Tańca AT założona została w 1992 roku w Krakowie i głównym obszarem jej działania jest prowadzenie kursów tańca dla młodzieży i dorosłych, a specjalnością szkoły jest od lat nauczanie tańca Discofox.

Prowadzący warsztaty Ania i Rafał nieustannie dbają o poszerzanie swej wiedzy tanecznej uczestnicząc we wszystkich liczących się warsztatach discofox w Europie, a wśród szkoleniowców u których się kształcą można wyliczyć takie osoby jak: Walter Schmidt, Dirk i Anke Mettler, Mario Spindler i Stefanie Langer, Sven Reichelt, Mario Dressler, Klaus Lustig i Juliane GloBner, Frank i Kerstin Becker, Mario Reisch i Yulca, Sascha Oltmann i Carmen Anica Wenzel, Manfred i Karoline Rubner, Michele Fricchione i Iris Tresch, Stephan Guttenberg i Maike Sage, Sergey Ivanov (trener obecnych mistrzów świata pary Stanislav Fursov i Ekaterina Simonova), Harry Hagen, Martina Mroczek i Andreas Krug, Daric Lion i Sarah Zumbrunnen, Beatrix Leibfried i Claus Wolfer, HP&Steffi Hans-Peter Stephanie Reinhardt.

Organizatorzy warsztatów biorą czynny udział w popularyzacji Discofox w Polsce. Dzięki ich staraniom taniec ten pojawił się po raz pierwszy na Krajowych Mistrzostwach IDO w 2010 roku w Tarnowie Podgórnym, a także w kolejnych latach 2011 w Lublinie, w 2012 roku w Jędrzejowie i w 2013 w Zagnańsku. Szkolone przez nich pary nie tylko zdobywały nieprzerwanie pierwsze miejsca na KM IDO od 2010 do 2013 roku, ale też odniosły duże sukcesy na arenie międzynarodowej podczas World Latino and Special Couple dance Festival w Libercu, Mistrzostw Świata w Discofox w Solingen i Olimpiadzie Tanecznej w Moskwie, a także zdobyły tytuły V-ce Mistrzów Europy i Mistrzów Świata w 2012 roku w kategorii juniorów.

Więcej o tancerzach AT i ich sukcesach można poczytać tancerze AT.

Mistrzowie Polski Discofox 2013

CENNIK
Całkowity koszt warsztatów to 330 zł od osoby w przypadku dokonania rezerwacji do 7.09.2014.
Cena obejmuje zajęcia taneczne, nocleg, pełne wyżywienie, udział w imprezach. Dojazd na warsztaty we własnym zakresie.

WARUNKI UCZESTNICTWA
Zapisy na warsztaty odbywają się drogą mailową na adres taniec@naukatanca.com podając imię, nazwisko, adres zamieszkania i telefon kontaktowy.
Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wniesienie odpłatności za warsztaty zgodnie z cennikiem.
Opłaty można dokonać w biurze Akademii Tańca AT lub poprzez wpłatę na konto.

UWAGA
Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty adresowane są tylko dla osób pełnoletnich.