Kursy Tańca

Muzyka taneczna, Ballroom Music, mp3, midi

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Muzyka Taneczna

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

MUZYKA TANECZNA - NIE TYLKO MP3

MUZYKA TANECZNA
BALLROOM MUSIC

Poszukiwanie muzyki tanecznej w polskich sklepach płytowych często niestety kończy się niepowodzeniem. Muzyka taneczna nie jest na tyle popularna, aby była dostępna w każdym sklepie płytowym.
Jeżeli poszukiwania zakończą się fiaskiem pozostaje wyjechać na zakupy za granicę, lub też z pomocą może jak zwykle przyjść internet i firmy wysyłkowe, np.:

Przedsiębiorstwa te oferują profesjonalną muzykę taneczną liczących się w świecie tańca producentów muzyki tanecznej, a mianowicie firm:

  • DANCELIFE
    Holenderska wytwórnia płytowa Pana Jos Van Hemerta
  • CASA MUSICA
    Niemiecka wytwórnia płytowa
  • DANCE & LISTEN
    Angielska wytwórnia Ross Mitchell'a i jego orkiestry

Jeszcze innym, zdecydowanie szybszym sposobem pozyskania muzyki tanecznej jest pobranie muzyki z internetu. I nie chodzi tu wcale o łamanie praw autorskich i wyszukiwanie muzyki za pomocą sieci peer-to-peer ściągając utwory w formacie mp3.

Jeżeli interesuje Was walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot (slow fox), samba, cha cha cha, rumba czy jive nie trzeba poszukiwać tylko muzyki w formacie mp3. Jeśli nie zależy Wam na jakości nagrań, a muzyka potrzebna jest do nauki tańca z powodzeniem można zrezygnować z mp3 i skorzystać z utworów tanecznych w formacie midi. Korzystając z wyszukiwarki można znaleźć naprawdę pokaźne zbiory muzyki w tym formacie.

Dużo muzyki tanecznej w formacie midi znajdziecie na przykład na stronie:

BALLROOM DANCING WITH RICHIE


 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW