INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA KRAKÓW

LEKCJE INDYWIDUALNE

TANIEC ŚLUB, TANIEC WESELE są ze sobą nierozerwalnie związane. Nowożeńcy powinni jako pierwsi pojawić się na parkiecie i jako jedyna para zatańczyć pierwszy taniec. Narzeczeni muszą zatańczyć praktycznie z wszystkimi gośćmi.

Indywidualne lekcje tańca to program zajęć dostosowany do Waszych potrzeb: uczycie się tylko tych tańców, które faktycznie będą Wam potrzebne przez co nauka jest dużo bardziej efektywna. Interesują Was jedynie kroki walca wiedeńskiego, kroki walca angielskiego, kroki polki czy kroki tanga albo tylko kroki tańca disco – podczas indywidualnych zajęć to Wy decydujecie o programie kursu. W zajęciach mogą uczestniczyć początkujący, zaawansowani, nowożeńcy, młoda para.

Typowe kursy tańca towarzyskiego to nauka zazwyczaj kilkunastu tańców, wesele czy dancing to imprezy, na których zazwyczaj trudno je spotkać. Zazwyczaj walc wiedeński i disco w zupełności wystarczają, warto również poznać tańce: walc angielski, tango, dwa na jeden, foxtrot, quickstep, polka – na nich właśnie można się skupić przez co nauka jest dużo bardziej efektywna. Oczywiście jako pierwszy taniec na wesele może być również samba, cha-cha, rumba czy jive. Nasza szkoła tańca może również przygotować dla Państwa specjalny układ taneczny składający się z kilku tańców.

INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA DLA PAR
Na zajęcia zapraszamy zarówno pojedyncze pary jak również można przyjść na zajęcia w grupie przyjaciół. Termin i program zajęć będzie wspólnie ustalany i dostosowany do Państwa oczekiwań.

INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA DLA SINGLI
W prywatnym kursie tańca mogą również uczestniczyć zarówno sami panowie jak i pojedyncze partnerki. Dla singli zapewniamy partnera/partnerkę do tańca lub instruktor/instruktorka będzie ćwiczył wspólnie z Wami. Dzięki temu nauka tańca będzie bardzo efektywna, szybciej można opanować technikę i odpowiednie prowadzenie w tańcu.

KIEDY?
Indywidualna nauka tańca może odbywać się przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli, również w późnych godzinach wieczornych. Dogodny dla Państwa termin uzgadniany jest telefonicznie. Oferta adresowana jest dla osób, które nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w typowym kursie tańca.

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ
Prosimy o ubranie się w swobodny, nie krępujący ruchów strój i zabranie ze sobą wygodnego obuwia na zmianę. Może to być zarówno obuwie sportowe jak również buty, w których będziemy chcieli zatańczyć na weselu. W początkowym okresie nauki lepiej się sprawdzają buty, w których już chodziliśmy i dobrze się czujemy, później warto spróbować poćwiczyć w obuwiu, w którym będziemy występować na weselu.

Jeśli macie Państwo wybrany utwór jako pierwszy taniec prosimy o zabranie go ze sobą na telefonie zajęcia nagranego na płytę CD (audio lub mp3),  a nie przynosić na płytach DVD lub pamięciach USB.
Dodatkowo utwór można przesłać przed zajęciami mailem, aby osoba prowadząca lekcje miała możliwość wcześniejszego przygotowania do zajęć.

INDYWIDUALNA NAUKA TAŃCA – KORZYŚCI

 • instruktor tańca poświęca uwagę tylko jednej parze, przez co nauka staje się bardziej efektywna,
 • para poznaje kroki tańców, które faktycznie się jej mogą przydać,
 • program zajęć jest przygotowywany specjalnie dla Was i wspólnie z Wami,
 • oprócz typowych tańców towarzyskich możliwa jest nauka tzw. tańca użytkowego, kroki tańców towarzyskich dostosowane są do muzyki popularnej granej na takich imprezach jak: wesele, dancing, andrzejki, sylwester, dyskoteka i innych,
 • oprócz ćwiczeń do typowej muzyki tanecznej w wykonaniu orkiestr tanecznych para uczesnicząca w zajęciach uczy się również wykorzystywać poznane kroki do muzyki popularnej,
 • czas zajęć i ich ilość dostosowana jest do Waszych potrzeb i możliwości (np. późne godziny wieczorne, zajęcia w soboty lub niedziele),
 • nauka może odbywać się nawet w Waszym miejscu zamieszkania, nie tracicie czasu na dojazdy,
 • nie ma niepotrzebnego stresu związanego z obecnością na zajęciach innych osób,
 • możecie wszystkich zaskoczyć zdobytymi umiejętnościami tanecznymi,
 • niższy koszt nauki tańca, niż uczstnicząc w kursach,
 • typowy kurs tańca to taniec z innymi uczestnikami kursu – na lekcjach ćwiczysz tylko ze swoją partnerką (partnerem),- szczególnie ważne jest to gdy naukę tańca rozpoczyna przyszła para młoda szykująca się na ślub i wesele – przecież pierwszy taniec będzie tańczyła właśnie ze sobą,
 • dogodny dojazd z całego Krakowa, a także PKS i PKP, odległość od Dworca Głównego 200 metrów.