KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO KRAKÓW

Kursy tańca towarzyskiego

Program zajęć:
Prowadzony przez nas kurs tańca to użytkowy taniec towarzyski.
Program zajęć został przygotowany z myślą o osobach, które nie zamierzają ćwiczyć go wyczynowo na turniejach, lecz pragną poznać podstawowe kroki tańców, nauczyć się tańczyć do każdej muzyki, na każdą okazję, również aby przygotować swój pierwszy taniec na wesele.

Dobór tańców podyktowany jest ich popularnością na imprezach typu wesele czy dancing, szczególna uwaga położona jest na praktyczny aspekt tańców – jak stawiać kroki, jak nauczyć się tańczyć, aby potrafić sobie poradzić z każdym partnerem czy partnerką praktycznie do każdej muzyki.

Kurs skierowany jest do osób pragnących posiąść praktyczną umiejętność tańca do każdej muzyki, nowożeńców, osób które czeka ślub, wesele, dancing, dyskoteka, andrzejki czy studniówka. Przyjmujemy zapisy zarówno par jak i osób indywidualnych. Kursy adresowane są do młodzieży i osób dorosłych.

Program kursu:
walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, rumba, cha-cha,  jive.

Czas trwania:
Zajęcia raz lub 2 razy w tygodniu w zależności od wybranej grupy, na jeden stopień kursu składają się 4 spotkania.

Miejsce zajęć:
Kursy tańca towarzyskiego i tańca disco odbywają się w Krakowie przy ul. Topolowej 22 w Szkole Podstawowej nr 3, na sali gimnastycznej lub auli. Lokalizacja szkoły pomiędzy Dworcem Głównym PKP i rondem Mogilskim zapewnia dogodny dojazd na zajęcia z całego Krakowa, również osoby przyjezdne nie będą miały problemów z dotarciem na zajęcia. Przed szkołą możliwość zaparkowania samochodu, wjazd od ulicy Rakowickiej.