KURSY TAŃCA DISCOFOX

Kursy tańca Discofox

Taniec Discofox

kursy tańca DiscofoxTaniec użytkowy Discofox to popularnie nazywany w Polsce taniec dyskotekowy Dwa na Jeden (2 na 1), którym możemy zatańczyć praktycznie do każdej muzyki w rytmie 4/4 lub 2/4, zarówno w wolnym jak i szybkim tempie. Występuje pod wieloma różnymi nazwami: taniec imprezowy, taniec weselny, Hustle, Disco-Swing, Disco-Fox, Discotep. Czasem mylony jest z tańcem Disco Samba.
Krok podstawowy Discofoxa jest bardzo prosty i może być szybko opanowany przez osobę w każdym wieku, a ilość możliwych do zatańczenia figur i kombinacji jest wręcz nieograniczona. Sprawdza się na każdej imprezie niezależnie od tego czy jest to dyskoteka, wesele, studniówka, pierwszy taniec, andrzejki czy sylwester. Może być tańczony zarówno przez osoby młode jak i w wieku dojrzałym, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi.

Kursy tańca Discofox

Prowadzimy kursy zarówno dla osób zupełnie początkujących (rozpoczynając od I stopnia) jak i zaawansowanych. Zajęcia odbywają się małych, kameralnych grupach 7 dni w tygodniu w cyklach raz lub dwa razy w tygodniu. Po ukończeniu kilku stopni kursu tańca Discofox możliwe jest kontynuowanie nauki w grupie Discofox Hobby, a także trenowanie w sekcji turniejowej Discofox. Na zajęcia przyjmujemy zapisy zarówno par jak i osób pojedynczych. Brak partnera/partnerki nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć do zajęć. Zapisy na zajęcia poprzez formularz rejestracyjny na naszej stronie.