NOWE KURSY TAŃCA W KRAKOWIE

GRAFIK NOWYCH KURSÓW

Czas trwania zajęć podajemy w godzinach zegarowych. Data oznacza termin rozpoczęcia kursu. Dzień tygodnia i godzina wskazują kiedy zajęcia będą się odbywać przez 4 kolejne tygodnie, przykładowo zapis „wtorki 19:30” oznacza, że kurs prowadzony jest w 4 kolejne wtorki zawsze o 19:30. Aby uzyskać pełną informację o danym kursie i daty wszystkich spotkań proszę kliknąć na nazwę wybranej grupy.

Prowadzimy kursy od I do V stopnia. Zajęcia I stopnia adresowane są do osób całkiem początkujących, im wyższy stopień tym bardziej zaawansowane figury i kombinacje. Po ukończeniu V stopnia możliwość kontynuacji nauki w grupach Hobby.

Poniżej w tabeli prezentujemy terminy zajęć NOWYCH GRUP, które dopiero mają się rozpocząć!
Jeśli interesuje Państwa grafik już odbywających się kursów w bieżącym tygodniu, aby do nich jeszcze dołączyć lub sprawdzić kiedy można odrobić zajęcia w przypadku nieobecności na swoim kursie prosimy sprawdzić grafik bieżących grup >>

 

GRUPATERMINY ZAJĘĆZAPISY

TANIEC TOWARZYSKI

 Towarzyski I st.  28.10 czwartki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski I st.  8.11 poniedziałki 18:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski I st.  10.11 środy 18:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski I st.  12.11 piątki 18:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski II st.  2.11 wtorki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski II st.  12.11 piątki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski II st.  15.11 poniedziałki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski III st.  27.10 środy 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski III st.  5.11 piątki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski V st.  31.10 niedziele 17:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski Hobby  28.10 czwartki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski Hobby  2.11 wtorki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski Hobby  2.11 wtorki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Towarzyski Hobby  09.11 wtorki 18:30 (4 x 1h) zapisy

PRAKTIS DISCOFOX I TOWARZYSKI

 Towarzyski Praktis  29.10 piątek 18:30 (1 x 1h) zapisy
 Towarzyski Praktis  5.11 piątek 18:30 (1 x 1h) zapisy

DISCOFOX - TANIEC UŻYTKOWY - DWA NA JEDEN

 Discofox I st.  03.11 środy 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox I st.  7.11 niedziele 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox I st.  8.11 poniedziałki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox I st.  12.11 piątki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox I st.  18.11 czwartki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox II st.  2.11 wtorki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox II st.  7.11 niedziele 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox II st.  12.11 piątki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox III st.  28.10 czwartki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox III st.  9.11 wtorki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox IV st.  27.10 środy 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox IV st.  2.11 wtorki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Discofox Crash Course  30.10 sobota 14:00 (1 x 3h) zapisy
 Discofox Crash Course  6.11 sobota 14:00 (1 x 3h) zapisy
 Discofox Crash Course  20.11 sobota 14:00 (1 x 3h) zapisy

KURSY DLA NARZECZONYCH - PIERWSZY TANIEC

 Pierwszy Taniec I st.  7.11 niedziele 17:30 (4 x 1h) zapisy
 Pierwszy Taniec I st.  12.11 piątki 18:30 (4 x 1h) zapisy
 Pierwszy Taniec II st.  2.11 wtorki 20:30 (4 x 1h) zapisy

TANIEC TYLKO DLA PAŃ

 Stretching  2.11 wtorki 18:30 (4 x 1h) zapisy
 Stretching  6.11 sobota 10:00 (1 x 1h) zapisy
 Taniec dla Pań  8.11 poniedziałki 18:30 (4 x 1h) zapisy
 Stretching  27.11 sobota 09:00 (1 x 1h) zapisy

WEST COAST SWING

 West Coast Swing I st.  03.11 środy 18:30 (4 x 1h) zapisy
 West Coast Swing I st.  04.11 czwartki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 West Coast Swing III st.  2.11 wtorki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 West Coast Swing Crash Course  20.11 sobota 11:00 (1 x 3h) zapisy

BACHATA

 Bachata I st.  02.11 wtorki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Bachata I st.  03.11 środy 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Bachata I st.  04.11 czwartki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Bachata I st.  07.11 niedziele 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Bachata I st.  8.11 poniedziałki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Bachata I st.  12.11 piątki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Bachata od Zer0 Intensywnie  30.10 sobota 14:00 (1 x 3h) zapisy
 Bachata II st.  8.11 poniedziałki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Bachata od Zer0 Intensywnie  13.11 sobota 13:00 (1 x 3h) zapisy
 Bachata od Zer0 Intensywnie  27.11 sobota 14:00 (1 x 3h) zapisy
 Bachata III st.  3.11 środy 18:30 (4 x 1h) zapisy
 Bachata Crash Course  31.10 niedziela 17:30 (1 x 3h) zapisy
 Bachata Crash Course  7.11 niedziela 17:30 (1 x 3h) zapisy
 Bachata Crash Course  14.11 niedziela 17:30 (1 x 3h) zapisy
 Bachata Crash Course  21.11 niedziela 17:30 (1 x 3h) zapisy
 Bachata Crash Course  28.11 niedziela 17:30 (1 x 3h) zapisy

SALSA

 Salsa I st.  03.11 środy 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Salsa I st.  04.11 czwartki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Salsa I st.  7.11 niedziele 15:30 (4 x 1h) zapisy
 Salsa I st.  8.11 poniedziałki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Salsa I st.  12.11 piątki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Salsa IV st.  7.11 niedziele 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Salsa Crash Course  6.11 sobota 14:00 (1 x 3h) zapisy
 Salsa Crash Course  20.11 sobota 14:00 (1 x 3h) zapisy

TANGO ARGENTINO

 Tango Argentino I st.  2.11 wtorki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Tango Argentino I st.  5.11 piątki 20:30 (4 x 1h) zapisy
 Tango Argentino Zaawansowani  2.11 wtorki 19:30 (4 x 1h) zapisy
 Tango Argentino Crash Course  6.11 sobota 11:00 do 14:00 (1 x 3h) zapisy
 Tango Argentino Crash Course Zaawansowani  27.11 sobota 11:00 (1 x 3h) zapisy

KIZOMBA

 Kizomba I st.  15.11 poniedziałki 18:30 (4 x 1h) zapisy
 Kizomba I st.  19.11 piątki 18:30 (4 x 1h) zapisy
 Kizomba I st.  21.11 niedziele 16:30 (4 x 1h) zapisy
 Kizomba Crash Course  13.11 sobota 16:00 (1 x 3h) zapisy
 Kizomba Crash Course  27.11 sobota 17:00 (1 x 3h) zapisy