KURSY TAŃCA NA DVD

KURSY DVD

Wygodny dostęp do wszystkich materiałów online‼ Na telefonie czy komputerze https://online.discofox.pl

Znajdujące się w ofercie kursy tańca Discofox zostały opracowane i wydane przez Akademię Tańca AT Kraków. Szkoła tańca istnieje na rynku od 1992 roku nieprzerwanie prowadząc zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych. Lata doświadczeń zostały wykorzystane przy stworzeniu 5 płytowego wydania kursu tańca DVD Discofox.

Oferta płyt obejmuje również naukę pierwszego tańca dla narzeczonych – kursy tańca DVD walc angielski, walc wiedeński, blues.

Szkoła Tańca AT to największy ośrodek popularyzacyjny taniec użytkowy Discofox  w Polsce, instruktorzy prowadzący kurs wciąż podnoszą swój kunszt taneczny na zagranicznych szkoleniach i warsztatach, są również sędziami Polskiego Związku Tańca Freestyle. Szkolone przez nas pary zdobyły na Krajowych Mistrzostwach IDO tytuły Mistrzów Polski w latach 2010, 2011, 2012 i 2013. Jedna z par została również Mistrzami Świata Discofox w kategorii juniorów w 2012 roku.

To wszystko gwarantuje wysoki poziom merytoryczny kursu i sprawia, że jest on bardzo pomocny zarówno dla początkujących tancerzy jak również par zaawansowanych.