Warsztaty Tańca Użytkowego Discofox

Jednodniowe Warsztaty Tańca Discofox Kraków

Warsztaty Discofox

 

O WARSZTATACH

  • dla osób początkujących i zaawansowanych
  • aż 3 godziny nauki w ciągu jednego dnia
  • warsztaty zwykle w soboty od 17:00 do 20:00,
  • zajęcia przy ul. Topolowej 22 w Krakowie,
  • technika tańca, styling, figury, dropy, pozy i kombinacje,
  • każde warsztaty to nowy program,
  • wspaniałe uzupełnienie poznanych na kursach kroków i figur.

KIEDY?
Aktualne terminy wszystkich zajęć można znaleźć w grafiku.

DLA KOGO?
Discofox w Polsce występuje pod wieloma nazwami: Dwa na Jeden (2 na 1), Hustle, Discoswing, taniec użytkowy, imprezowy czy weselny, discotep. Wszystkich tych tańców będziemy uczyć :) Oczywiście najbardziej poprawna nazwa to Discofox, a taniec przydaje się na każdej imprezie i oczywiście na turniejach tańca Discofox. Zapisywać mogą się zarówno pary jak i osoby pojedyncze – będziemy dobierać Was w pary.

O ORGANIZATORACH
Akademia Tańca AT od wielu już lat promuje Discofox w Polsce. Prowadzi kursy tańca w Krakowie, zorganizowała i poprowadziła już łącznie kilkadziesiąt warsztatów Discofoxa w Krakowie, Poznaniu, Toruniu, Kielcach, Tarnowie i oczywiście największe ogólnopolskie w Murzasichle. To dzięki AT Discofox wkroczył w Polsce w 2010 na parkiety turniejowe. Szkolone przez nich pary nie tylko zdobywały wielokrotnie pierwsze miejsca na KM IDO, ale też odniosły duże sukcesy na arenie międzynarodowej podczas World Latino and Special Couple dance Festival w Libercu, Mistrzostw Świata w Discofox w Solingen i Olimpiadzie Tanecznej w Moskwie, a także zdobyły tytuły V-ce Mistrzów Europy i Mistrzów Świata w 2012 roku w kategorii juniorów.

Prowadzący warsztaty to nie tylko instruktorzy, szkoleniowcy, ale również sędziowie PZTF (Polski Związek Tańca Freestyle), którzy nieustannie dbają o poszerzanie swej wiedzy tanecznej uczestnicząc we wszystkich liczących się warsztatach Discofox (Rosja, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy), a wśród szkoleniowców u których się kształcą można wskazać takie osoby jak: Michael Kiehm, Michael Hull, Igor Pokasanew i Martha Wermann, Karin Soubusta, Daric i Anastasia Lion, Walter Schmidt, Dirk i Anke Mettler, Mario Spindler i Stefanie Langer, Sven Reichelt, Mario Dressler, Klaus Lustig i Juliane GloBner, Frank i Kerstin Becker, Mario Reisch i Yulca, Sascha Oltmann i Carmen Anica Wenzel, Manfred i Karoline Rubner, Michele Fricchione i Iris Tresch, Stephan Guttenberg i Maike Sage, Sergey Ivanov (trener obecnych mistrzów świata pary Stanislav Fursov i Ekaterina Simonova), Harry Hagen, Martina Mroczek i Andreas Krug, Sarah Zumbrunnen, Beatrix Leibfried i Claus Wolfer, HP&Steffi Hans-Peter Stephanie Reinhardt i wielu innych…

CENNIK
Całkowity koszt warsztatów to 50 zł od osoby.
Karty Fitprofit, Fitflex, OKSystem, Multisport nie są respektowane na warsztatach, odpłatność 50 zł od osoby.

WARUNKI UCZESTNICTWA
Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz rejestracyjny