XVI Ogólnopolskie Weekendowe Warsztaty Discofox

Warsztaty Tańca Użytkowego 4-6.10.2019 Murzasichle k. Zakopanego

Warsztaty DiscofoxXVI Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Discofox – to aż dwie doby tanecznego szaleństwa, nie może Was zabraknąć!
KIEDY
Rozpoczęcie: 4.10 godz. 19:00
Zakończenie: 6.10 godz. 15:00

MIEJSCE
34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 10b

 

O WARSZTATACH

 • dla osób początkujących i zaawansowanych
 • kilka poziomów zajęć
 • technika tańca, styling, figury, dropy, pozy i kombinacje, musicality
 • 3 sale taneczne z parkietem i lustrami
 • atrakcyjna lokalizacja koło Zakopanego
 • 2 imprezy – pokazy tańca, animacje
 • 2 doby tańca
 • pełne wyżywienie
 • noclegi w pokojach z łazienkami
 • bezpłatny parking
 • dostęp do internetu

DLA KOGO?
Discofox w Polsce występuje pod wieloma nazwami: Dwa na Jeden (2 na 1), Hustle, Discoswing, taniec użytkowy, imprezowy czy weselny, discotep. Wszystkich tych tańców będziemy uczyć :) Oczywiście najbardziej poprawna nazwa to Discofox, a taniec przydaje się na każdej imprezie i oczywiście na turniejach tańca Discofox. Zapisywać mogą się zarówno pary jak i osoby pojedyncze – będziemy dobierać Was w pary.

O ORGANIZATORACH
Akademia Tańca AT od wielu już lat promuje Discofox w Polsce. Prowadzi kursy tańca w Krakowie, zorganizowała i poprowadziła już łącznie kilkadziesiąt warsztatów Discofoxa w Krakowie, Poznaniu, Toruniu, Kielcach, Tarnowie i oczywiście największe ogólnopolskie w Murzasichle. To dzięki AT Discofox wkroczył w Polsce w 2010 na parkiety turniejowe. Szkolone przez nich pary nie tylko zdobywały wielokrotnie pierwsze miejsca na KM IDO, ale też odniosły duże sukcesy na arenie międzynarodowej podczas World Latino and Special Couple dance Festival w Libercu, Mistrzostw Świata w Discofox w Solingen i Olimpiadzie Tanecznej w Moskwie, a także zdobyły tytuły V-ce Mistrzów Europy i Mistrzów Świata w 2012 roku w kategorii juniorów.

Prowadzący warsztaty to nie tylko instruktorzy, szkoleniowcy, ale również sędziowie PZTF (Polski Związek Tańca Freestyle), którzy nieustannie dbają o poszerzanie swej wiedzy tanecznej uczestnicząc we wszystkich liczących się warsztatach Discofox (Rosja, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy), a wśród szkoleniowców u których się kształcą można wskazać takie osoby jak: Michael Kiehm, Michael Hull, Igor Pokasanew i Martha Wermann, Karin Soubusta, Daric i Anastasia Lion, Walter Schmidt, Dirk i Anke Mettler, Mario Spindler i Stefanie Langer, Sven Reichelt, Mario Dressler, Klaus Lustig i Juliane GloBner, Frank i Kerstin Becker, Mario Reisch i Yulca, Sascha Oltmann i Carmen Anica Wenzel, Manfred i Karoline Rubner, Michele Fricchione i Iris Tresch, Stephan Guttenberg i Maike Sage, Sergey Ivanov (trener mistrzów świata pary Stanislav Fursov i Ekaterina Simonova), Harry Hagen, Martina Mroczek i Andreas Krug, Sarah Zumbrunnen, Beatrix Leibfried i Claus Wolfer, HP&Steffi Hans-Peter Stephanie Reinhardt i wielu innych…

CENNIK
ZAPISY DLA KURSANTÓW AT*:
– do 31.08.2019  koszt 330 zł
– 1.09.2019 do 15.09.2019 koszt 360 zł
– 16.09.2019 do 4.10.2019 koszt 380 zł

ZAPISY DLA POZOSTAŁYCH OSÓB:
– do 31.08.2019 koszt 360 zł
– 1.09.2019 do 15.09.2019 koszt 380 zł
– 16.09.2019 do 4.10.2019 koszt 400 zł

Cena obejmuje zajęcia taneczne, nocleg, pełne wyżywienie (3 wypaśne posiłki dziennie), udział w imprezach. Dojazd na warsztaty we własnym zakresie. W przypadku problemu z transportem prosimy o kontakt, zawsze znajdzie się miejsce u kogoś w samochodzie.

WARUNKI UCZESTNICTWA
Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz rejestracyjny lub drogą mailową na adres taniec@naukatanca.com podając imię, nazwisko, adres zamieszkania i telefon kontaktowy. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wniesienie odpłatności za warsztaty. Macie pytania lub wątpliwości – dzwońcie 500 800 464.
UWAGA! Ilość miejsc NAPRAWDĘ ograniczona, nie liczcie na miejscówki kilka dni przed warsztatami. Zajęcia adresowane są tylko dla osób pełnoletnich.

* O szczegóły promocji dla kursantów AT pytaj swojego instruktora :)

LOKALIZACJA