AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW

O nas

Akademia Tańca AT

Akademia Tańca KrakówAkademia Tańca AT Sportowy Klub Taneczny powstał w 1992 roku i od tego nieprzerwanie prowadzi zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych. Szkoła tańca mieści się przy ul. Topolowej 22 w Krakowie w budynku SP nr 3 gdzie dysponujemy kilkoma salami tanecznymi z lustrami.

Zajęcia prowadzone są 7 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie wyniesione z turniejów tańca, a także wciąż podnoszą swoje kwalifikacje na wielu szkoleniach i warsztatach zarówno w kraju jak i za granicą, mamy w swoim gronie również sędziów Polskiego Związku Tańca Freestyle. Przekłada się to na wysoki poziom prowadzonych zajęć i sukcesy naszych par tanecznych.

Od lat specjalizacją naszego Klubu Tańca Sportowego jest taniec Discofox. Nasi uczniowie odnoszą sukcesy nie tylko w kraju, ale również na międzynarodowych parkietach – zdobyli tytuły Mistrzów Polski w 2010, 2011, 2012 i 2013 roku. Kolejne osiągnięcia to Mistrzowie Świata 2012 w kategorii juniorów.

Uczenie tańca, a w szczególności Discofox, traktujemy jako misję. Organizujemy ogólnopolskie warsztaty tańca, współpracujemy z najlepszymi szkoleniowcami z Niemiec, Austrii i Rosji, prowadzimy portal taneczny www.discofox.pl, a także wydaliśmy kursy tańca na DVD.

Nie zapominamy także o osobach planujących swoje wesele. Jako pierwsza szkoła tańca w Krakowie wiele lat temu wprowadziliśmy do swojej oferty kursy tańca dla narzeczonych. Do wyboru mamy lekcje indywidualne, przyspieszone kursy weekendowe, lub tradycyjne zajęcia.

Jesteśmy i działamy dla Was. Zapraszamy na lekcje tańca i kursy tańca w Krakowie.