ZUMBA KRAKÓW

ZUMBA w Krakowie

zumba Kraków

Poczuj energię, zrelaksuj się, a przede wszystkim spędź cudowny czas w rewelacyjnym towarzystwie.

ZUMBA to dynamiczne zajęcia taneczno-ruchowe, zawierające elementy aerobiku oraz fitnessu. Porywająca, latynoska muzyka sprawia, że nikt nie czuje, że zumba wyciska z niego ostatnie poty.

Łączy w sobie energetyczną oraz motywującą muzykę z wyjątkowymi krokami i układami tanecznym. Zajęcia składają się z szybkich i wolnych rytmów wzmacniających i rzeźbiących sylwetkę. Przeznaczone są dla każdego bez względu na wiek, płeć, kondycję czy też umiejętności taneczno-ruchowe. To doskonały program ćwiczeń zarówno dla ciała jak i dla umysłu, który pozwala osiągnąć dobre samopoczucie.

CEL ZAJĘĆ – 11 PRZYKAZAŃ :)
1. poprawa kondycji
2. rzeźbienie wszystkich części ciała
3. poprawa samopoczucia
4. wzmocnienie serca oraz układu krwionośnego
5. kształtowanie płynności, precyzji oraz koordynacji ruchowej
6. nawiązywanie nowych znajomości, przyjaźni
7. poprawa metabolizmu
8. poprawa postawy ciała
9. spadek poziomu stresu
10. zwiększenie wydolności oddechowo-krążeniowej
11. relaksacja poprzez wykonywanie ruchów w rytm muzyki

INSTRUKTORKA ZUMBA KRAKÓW
Zajęcia taneczne Zumba prowadzi licencjonowana instruktorka Madzia, dla której taniec oraz muzyka są obecne na każdym etapie życia. Przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu występując na pokazach tanecznych. Tańczyła taniec towarzyski, założyła i występowała w zespole Cheerleaderek, trenowała taniec nowoczesny aż pewnego dnia odkryła… Zumbę i zakochała się w niej ze wzajemnością.

Należy do ZIN Zumba Instruktor Network i nieustająco podnosi swoje umiejętności podczas szkoleń. Daje z siebie zawsze 200%, jej zajęcia to moc pozytywnej energii, entuzjazmu i dobrego humoru. Czas bez ruchu to czas stracony.

PRZECIWWSKAZANIA DO ĆWICZENIA ZUMBY
Uwaga! Zumba z Madzią uzależnia. Przyjdziesz raz, zostaniesz na długo…