TANIEC IMPREZOWY DISCOFOX vol. 2

DISCOFOX vol. 2

Część druga nauki tańca discofox na dvd adresowana jest do wszystkich, którzy podstawy discofox już opanowali uczestnicząc w grupowych kursach tańca, lub też przerobiły materiał z pierwszej części naszego kursu.

Kurs rozpoczynamy od szczegółowego omówienia techniki tego tańca, kroku podstawowego w wersji z „i3”, a później wprowadzamy trudniejsze i bardziej zaawansowane kombinacje.

Program płyty vol.2 odpowiada materiałowi realizowanemu na grupowych zajęciach II stopnia, a nawet w dużej części go przekracza. Na kurs składa się oprócz techniki tańca 14 zupełnie nowych figur i propozycja 4 różnych kombinacji bazujących na wprowadzonych elementach i figurach.

Głównym celem kursu jest samodzielna nauka w domu, ale płyta może również służyć jako materiał pomocniczy i uzupełniający dla osób uczęszczających na zajęcia do szkoły tańca.

Każdy z rozdziałów rozpoczyna się prezentacją figur zatańczonych do muzyki, a następnie dokładnie omawiane jest prowadzenie i wszystkie kroki zwracając uwagę na najczęściej popełniane błędy.

Dane techniczne
Czas trwania: 70 minut.
Kurs w polskiej wersji językowej. Format 16:9.
Cena: 40 zł