TANIEC DLA PAŃ 40+ KRAKÓW

TANIEC DLA PAŃ

Dlaczego zajęcia tylko dla Pań
Wiele kobiet chce być aktywna, wciąż chce uczestniczyć w zajęciach tanecznych, aby utrzymać dobrą kondycję i dobrze się bawić. Często jest to okres w życiu kobiety kiedy sytuacja zawodowa jest stabilna, dzieci stają się samodzielne i wreszcie można pomyśleć troszkę o sobie.

Często przeszkodą w uczestniczeniu w typowym kursie tańca jest brak partnera czy obawa przed narażaniem się na śmieszność podczas uczęszczania na grupy z młodszymi od siebie. Na zajęciach „Tylko dla Pań” spotkacie inne kobiety, które znalazły się w podobnej sytuacji, przeszkodą nie będzie ani wiek ani brak partnera.

Zajęcia taneczne mogą być powrotem do tęsknoty za ruchem, aktywnością, do rzeczy które sprawiają przyjemność i pozwalają czerpać radość z życia.

Program
Program zajęć obejmuje tańce towarzyskie, latynoamerykańskie i dyskotekowe, oprócz podstawowych kroków poznamy również układy taneczne, które wspólnie tańczyć będzie cała grupa. „Efektem ubocznym” zajęć będzie to, że nasze Panie będą w stanie swobodnie się poruszać do każdej muzyki zarówno same jak i w parze.

Terminy
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę zegarową.

Miejsce
Kraków, ul. Topolowa 22 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3, blisko dworca głównego PKP co zapewnia dogodny dojazd z całego Krakowa.

Co zabrać
Prosimy zabrać obuwie na zmianę (najlepiej na miękkiej podeszwie), strój nie krępujący ruchów, coś do picia i coś do otarcie czoła :)