TANIEC UŻYTKOWY DISCOFOX vol. 1

DISCOFOX vol. 1

Zapraszamy Państwa do samodzielnej nauki w domu tańca DISCOFOX za pomocą oferowanego przez nas kursu tańca na DVD. Pierwsza część naszego kursu kierowana jest przede wszystkim do osób początkujących, ale również do tancerzy znających już dwa na jeden a chcących poznać nowe figury i kombinacje.

Całość kursu obejmuje 20 figur tanecznych, gdzie osobno prezentowane są kroki taneczne partnera i partnerki, a następnie prowadzenie w parze zarówno w wolnym tempie jak również z muzyką. Dokładne i wolne omówienie każdego elementu w kilku ujęciach umożliwia dobre opanowanie wprowadzanego materiału, a podział na rozdziały pozwala na szybką powtórkę wybranej figury tanecznej. Wszystkie elementy pokazywane są w różnych ujęciach w taki sposób, że każdy samodzielnie bez problemu może je powtórzyć.

Poznane figury połączone są ze sobą w szczegółowo omówiony układ, a później zatańczone do muzyki. Dla specjalnie odpornych na wiedzę taneczną na końcu kursu jeszcze raz wszystkie elementy pokazane są w bardzo wolnym tempie.

Dzięki kursowi tańca DISCOFOX dowiecie się jak zatańczyć do każdej muzyki nie tylko podstawowe figury, ale również dużo bardziej zaawansowane, które zachwycą publiczność, a Wam sprawią dużą frajdę w poznawaniu tego wspaniałego tańca.

Atrakcyjnie i starannie przygotowane wydanie kursu świetnie nadaje się na prezent imieninowy, urodzinowy, przed studniówką czy weselem, dla rodziców, dla każdego kto tańczy lub tańczyć powinien :)

Dane techniczne
Czas trwania: 60 minut.
Kurs w polskiej wersji językowej. Format 16:9.
Cena: 40 zł